Kevin Murphy vám obnoví vlasy! Kolekce Repair Me

Kevin Murphy je stylista a kadeřník z Austrálie. Ke slávě ho dostalo vytvoření veganských a eco-friendly produktů pro péči o vlasy a vlasový styling, který nezatěžuje krásné vlasy modelek, kterým se věnuje. Je jasné, že během hodin a hodin focení je potřeba vlasy nejen nasytit stylingovou kosmetikou, ale také je česat a obecně dbát na to, aby byly v tom nejlepším stavu. Jednoduše řečeno, pro vlasy je focení vcelku náročné. Proto se Kevinovy produkty soustředí na obnovu vlasů, dodání lehkosti a zintenzivnění ochrany pro maximální péči. Díky tomu se stala kosmetika Kevina Murphyho takovým hitem. Nyní je kosmetika brána jako velice prestižní a kvalitní.

Mám také dva oblíbené produkty, které se řadí do Kevinovy série. Přesněji se jedná o šampon a o kondicionér. Kolekce nese název Repair Me. Jejich úkolem je podle slibů výrobce dodat vlasům obnovu a velice rychle je obnovit.

Řada obsahuje silné antioxidanty a proteiny, které byly získány z papájí. Kosmetika také obsahuje řadu hedvábných proteinů a extrakt z bambusu. Jak šampon, tak kondicionér mají nesmírně svěží, přírodní, ovocné aroma, které se na vlasech udrží téměř po celý den. Po několika týdnech užívání si již na produkt můj nos zvykl a tak jsem jej během dne necítila.

Kromě úžasného účinku se kosmetika také stará o pokožku hlavu, které dodává potřebnou hydrataci a ochranu před drážděním. Přijde mi, že také během česání přicházím o stále méně a méně vlasů. Stav pokožky hlavy přímo ovlivňuje stav vlasů, což je poznat.

Kevin Murphy Repair Me je kolekcí, která připomíná ostatní produkty tohoto kadeřníka, které jsou dostupný na trhu. Lahvička má moderní tvar, který se hodí do každé koupeny. Můj přítel mi řekl, že vypadá trochu jako kanystr na benzín J. Rozhodně přidává mé koupelně futuristický vzhled.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *