Olej nejen na vlasy. Postarejte se o vousy vašeho přítele!

Ahoj, holky!

Často slýchám, že pouze ženy používají vlasové oleje. Používají přírodní produkty pro péči o vlasy, kůži a nehty. Zjistila jsem ale, že muži jsou stejně přívětiví k myšlence vlasového oleje, jako ženy. Jen je tu jeden rozdíl – muži si oleje aplikují na vousy. Pokud se váš přítel také rád stará o své vousy, překvapte ho! Připravte přímo pro něj domácí olej na vousy.

Proč by potřeboval olej na vousy?

Pokud si myslíte, že se muži nezajímají o své tělo, pak myslíte špatně. Muži, stejně jako ženy, pečují jak o pokožku, tak o své vlasy. Aplikují si masky, navštěvují kosmetické salony a chodí na manikúru. Někteří všechen svůj čas věnují vlasům a vousům. Rozhodně jste si někdy všimly mužů, kteří mají dlouhé vlasy v culíku a krásné vousy. Ty vousy jsou hlavní, jelikož na sebe většinou strhávají pozornost. Přesně proto muži používají oleje na vousy.

DIY olej na vousy

Pro přípravu oleje na vousy použijte: 14 g arganového oleje, 7 g jojobového oleje a 7g mandlového oleje. Také se vám vyplatí použít trochu esenciálních olejů: levandulový, rozmarýnový, či cedrový. Použijte několik kapek oleje a darujte svému oleji jemné aroma. Esenciální oleje mají antiseptický účinek a dodávají vousům příjemnou vůni.

Jak si olej na vousy připravit? Je to jednoduché! Vše, co potřebujete, je směs ingrediencí, kterou poté přelejete do lahvičky s atomizérem. Tuto lahvičku před každým použitím pořádně promíchejte. Jak ji použít? Opět to není nic komplikovaného. Stačí, aby si váš přítel rozetřel několik kapek po vousech. Pokud má husté vousy, měl by si je nejprve rozčesat.

Myslíte, že se vašemu příteli bude olej líbit?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *