Moje obočí se zamilovalo do Nanobrow. Jaké jsou účinky toho nejlepšího séra na obočí?

Možná vám přijde, že péče o vaše obočí je jednoduchá. Z mé vlastní zkušenosti ale vím, že to opravdu není easy peasy. Nestačí zkrátka obočí čas od časů tvarovat a jinak jej nechat, ať se o sebe stará samo.

Víte, co vaše obočí potřebuje? Já už ano, zjistila jsem to díky séru na obočí Nanobrow! <3

Pokud chcete zjistit, jak Nanobrow účinkuje při jeho každodenní aplikaci, čtěte dál. Nejedná se o klasickou recenzi produktu, je to takové hezké povídání o Nanobrow!

1, 2, 3 … KRÁSNÉ OBOČÍ!

Jistě vás zajímá, proč jsem se vůbec rozhodla něco jako sérum na obočí vůbec vyzkoušet. Jednalo se o mé vlastní rozhodnutí a vůbec jej nelituji.

Nepříliš žen si uvědomuje, jak důležitá je optimální péče. Často si myslíme, že se zkrátka musíme smířit s tím, jak naše obočí vypadá. Existuje ale i řešení, o kterém bych vám ráda pověděla. Snadno můžete změnit stav svého obočí. Jak?

Krok 1 – péče

Pouze zdravé a dobře tvarované obočí je krásné. Můžeme jej přitom vyživovat celou řadu způsobů, například přírodními oleji. Doporučuji užívání připravených kondicionérů, které se starají o malé chloupky obočí jak na povrchu, tak uvnitř jejich struktury.

Krok 2 – tvarování

Pokud bychom použili kvalitní a efektivní kondicionér, bylo by pravděpodobné, že se nám naše obočí zahustí. Nyní je čas mu dát tvar. Obočí si můžete vytrhat sami, či navštívit salon krásy.

Krok 3 – make-up

Nakonec by se mělo toto krásně natvarované obočí zvýraznit make-upem. Tužka na obočí a vosk by měly stačit pro zvýraznění zdravého a krásného obočí.

Toto jsem zjistila, když jsem se snažila najít způsob, jak zastavit vypadávání chloupků obočí. Na Nanobrow jsem zkrátka narazila.

SÉRUM NA OBOČÍ NANOBROW

Jedná se o profesionální kondicionér, který obnovuje obočí a stimuluje jej k růstu. Dále se se obočí zahušťuje, posiluje a ztmavuje. Je multifunkční – také dodává chloupkům pružnost a lesk a chrání je před poškozením.

Nanobrow je produktem, pro všechny, kteří mají problémy s jemnými, řídkými a křehkými chloupky na obočí (byla jsem na tom dříve podobně). Popisuje předchozí věta i vaše obočí? Rozhodně sérum vyzkoušejte!

Nejlepší ingredience

Všechny tyto vlastnosti jsou výsledkem perfektně kombinovaného složení, kde existuje prostor pro inovativní ingredience, které urychlují růst obočí a podporují jej (arginin), pro přírodní rostlinné extrakty (ženšen a baicalein se sójou a pšenicí) a pro ingredience, které obočí perfektně hydratují (pantotenol). Receptura byla testována a tak můžete Nanobrow používat i na citlivé pokožce.

Snadná aplikace

Další výhoda tohoto produktu. Nanobrow by se měl aplikovat jednou denně po odlíčení před spaním. Rychle se to stane vaším každodenním večerním rituálem.

Kondicionér má velice šikovná aplikátor, kdy je aplikace rychlá a jednoduchá. Receptura se snadno absorbuje – jen několik sekund po aplikaci.

Kolik to stojí? Kde lze sérum objednat?

Moje balení mi doručil pošťák. Objednala jsem si jej přes oficiální webové stránky (nanobrow.cz) a věřím, že je to tou nejefektivnější metodou. Tímto způsobem si zajistíme, že bude náš produkt pravý a efektivní. Produkt je doručován velice rychle, levně a bez potíží.

A nyní cena. Ať už to vypadá jakkoliv, není sérum nic drahého. Samozřejmě, že existují i levnější kondicionéry, ale jejich účinek je zcela tragický. Existují i dražší, ale ty nemusejí mít vždycky účinky odpovídající ceně. Bilance je u Nanobrow zcela vyrovnaná.

Řekněte mi, co si o Nanobrow myslíte vy.

Mějte se!

0 komentářů “Moje obočí se zamilovalo do Nanobrow. Jaké jsou účinky toho nejlepšího séra na obočí?”

 1. Marcelka

  Aaa, konečně vím, co moje obočí potřebuje. Nanobrow potřebuje 😉

  Odpovědět
 2. annina-ann

  Nevím, pokud tohle někomu pomůže, ale těmhle věcem jsem nikdy nevěřila. Pokud bych Nanobrow nedostala jako dárek, nikdy bych ho nevyzkoušela. Teď jsem ale jeden z největších fandů, protože vím, že fakt funguje.

  Odpovědět
 3. Ella

  Co přesně vlastně dělá?

  Odpovědět
 4. Hi!

  Já jsem teda naprostej začátečník a musím říct, že je recenze super! Zajímavá, informativní… prostě super. Je jasné, že jsi důvěryhodná 🙂

  Odpovědět
 5. M0nstr

  Nanobrow je super – ztmavuje, zahušťuje a dokáže pomoci malým chloupkům objevit se tam, kde jsou potřeba! Super!

  Odpovědět
 6. Juno_Te

  Už vím, co si dám na seznam inspirací k dárkům pro manžela 😛

  Odpovědět
 7. Samanta

  Jasně, existují i ty dražší a méně efektivní… Revitabrow je skvělý případ…

  Odpovědět
 8. Celca1986

  Asi před měsícem a půl bych ani nepomyslela, že by mi nějaké sérum pomohlo získat plné a krásné obočí. Ale holt, je tomu tak. Jsme spokojená s tím, jak skvěle mé obočí vypadá!

  Odpovědět
 9. NE-nasycený

  Dobře, dobře, taky si jedno koupím 😀

  Odpovědět
 10. Lasenka

  Mít husté obočí je snadné, když máte Nanobrow :))

  Odpovědět
 11. Pajda

  Ahoj, super příspěvek! Nevěděla jsem, že existuje sérum i na obočí. Rozhodně Nanobrow vyzkouším. Děkuju moc za recenzi!

  Odpovědět
 12. AnickaMalicka

  Nanobrow u mě zabral po méně než měsíci a ráda bych vám řekla, že mé obočí byla absolutní katastrofa. Nyní mám husté obočí optimálního tvaru. Nikdo mi nemůže říct, že nákup séra je vyhození peněz z okna. Nanobrow je skvělý produkt, který je efektivní a delko lepší, než byste čekali.

  Odpovědět
 13. Justinka

  Slyším samá pozitiva a ráda bych si produkt také zakoupila. Můžu jej někde koupit lokálně?

  Odpovědět
  • Lanka

   Justinka myslím si, že jde produkt koupit pouze na webových stránkách výrobce. Ale doručení je fakt mega rychlé.

   Odpovědět
 14. VcelkaBee

  Super účinek, Nanobrow je dostupné sérum, které funguje opravdu skvěle. Moje recenze – 10/10!

  Odpovědět
 15. Marie

  Za mě má taky nejvyšší skóre. Moje kamarádky si trhaly obočí celý život a jejich obočí už ne a ne dorůst. Potom vyzkoušely nanobrow a jsou nadmíru spokojené, jelikož jim navrátil obočí!

  Odpovědět
 16. InCZ

  Skvělá recenze, nanobrow jistě vyzkouším, jelikož mám pdoboné problémy. Permanentní make-up není nic pro mě. Super, že existuje alternativa.

  Odpovědět
 17. Marta2ý

  Jsem taky fanda Nanobrow! Jen tak dál!

  Odpovědět
 18. Kaczenka

  Je super a stojí za každou korunu. Skvěle obnovuje a vyplňuje obočí.

  Odpovědět
 19. Lucinecek

  Jsem tak ráda, že jsem narazila na tvoji recenzi. Pomohla mi rozhodnout se, zdali si produkt koupit, nebo ne, jelikož hledám sérum na obočí. Díky moc!

  Odpovědět
  • Katka

   Jsem ráda, že jsem našla pomoc, děkuji!

   Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *