NOVINKA! Kosmetika Benefit: Cheek Parade – Paletka tvářenek a bronzérů. Má recenze

Ahoj holky!

Dnes vám něco povím o obličej tvarující paletě od Benefit. Používám ji již tři týdny a přijde mi, že vám mohu povědět něco o tom, zdali se nákup vyplatí, či ne.

Asi všichni víte, že tvářenky a bronzéry tvoří vcelku důležitou součást našeho make-upu. Také pravděpodobně víte, co se stane, pokud si na tváře aplikujete nevhodný produkt. Slovo „nevhodný“ v této souvislosti neznamená pouze špatný odstín vůči naší tváři, nýbrž také škodlivé složení a nevhodnou kvalitu. Není nic horšího, než se ráno po aplikaci produktu probudit s obří růžovou skvrnou na obličeji, která nám zohyzdí obličej klidně i na celý týden.

V tomto ohledu vás mohu uklidnit – Benefit vám nijak neublíží a produkty, které značka vydává na trh, včetně tvářenek, zvýrazňovačů a bronzérů, jsou vysoce kvalitní. Paleta Cheek Parade není nic víc, než kolekce ikonických tvářenek a bronzerů, uzavřená v ozdobném balení. Paleta vám zkrátka podlomí kolena. Je v ní vše, co potřebujete pro zvýraznění a konturing vaší tváře. Používám jej i když potřebuji aplikovat extravagantnější make-up. Hool a Hoola Lite jsou dva různé odstíny, které můžeme používat jako bronzér a jako highlighter. Krásný odstín zvaný Dandelion funguje jako třešnička na vašem make-upu. Aplikujte jej jakožto tvářenku, jelikož vaší tváři dodá příjemný odstín. Jeho tajemství tkví v úžasném odstínu růžové, kombinovaném s teplejšími motivy. Dandelion (či jakýkoliv jiný odstín v paletě), lze aplikovat na oční víčka a míchat s klasickými očními stíny. Osobně miluji dva třpytivé odstíny – jeden bych popsala jakožto bronzový odstín se zlatými a měděnými tóny, jedná se o ikonický Rockateur. Používám jej již třetí měsíc a neaplikuji jej pouze na tváře, nýbrž i na další části těla. Také jej aplikuji na ramena, do výstřihu, na spánky, atd. Odstín mi nepomáhá pouze tvarovat můj obličej, ale také mé pokožce dodává zdravý a svěží vzhled. Co se zvýrazňování a definice lícních kostí týče, používám Galifornia, což je odstín zlatavé a růžové. Tato barva bude mým favoritem během jara a léta. Skvěle se hodí k sluncem opáleným tvářím. Také tento odstín používám před formálnějšími událostmi, kdy si jej jemně nanesu i na rty. Efekt, který tímto získám, je opravdu úžasný. Pokud si tedy plánujete pořídit kvalitnější paletu, rozhodně doporučuji Cheek Parade a troufám si tvrdit, že by se mělo jednat o první paletu, kterou byste si v kategorii luxusnějšího zboží měli zakoupit. Pokud máte již s aplikací make-upu nějaké zkušenosti, můžete míchat odstíny na paletě s dalšími produkty. Já například míchala Too Faced Chocolate Bar (určitě ji znáte) a výsledky byly opravdu ohromující! Bylo to jako kdyby mi někdo do mé palety přidal tucet dalších stínů! Stejně jako je zvykem u ostatních produktů od Benefit, Cheek Parade má perfektní konzistenci a úžasnou míru pigmentace. Rozhodně tuto paletku během léta doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *