Jak si stylovat vlasy? Kosmetiky pro udržení vlasů a dlouhodobé účinky

Ahoj, krásky a krasavci!

Nejdříve vlasy stříháme, pak je barvíme a pak je stylujeme… jak to ale udělat správně a jaké produkty proto použít? Pojďme se podívat na několik základních tipů.

Vosk, pasta, gel

Produkty, které používají jak muži, tak ženy. Neprůhledné pasty mohou pomoci s tvorbou účesu a s upevněním. Gely jsou skvělé, když chcete vlasy jako z 30. let. Vlasové vosky zajišťují úžasný lesk. Vosky, pasty a gely se dají sehnat v drogeriích. Používejte je, kdykoliv uznáte za vhodné.

Balzámy a krémy

Na první pohled by nás spíš napadlo, že se produkty hodí k péči o vlasy, než k jejich stylingu. Dodávají hebkost, lesk, pružnost a hlavně dlouhotrvající účinek. Díky balzámům a krémům si vytvoříte nádherný účes.

Suché šampony

Také pomáhají se stylingem. Suché šampony absorbují přebytečný maz a pomáhají odstraňovat špínu a nečistoty. Zachránili již nejednoho nepřipraveného cestovatele. Nesmírně se i hodí v práci, když je například potřeba přijít na rychle ohlášený meeting. Některé suché šampony fungují i jako krémy na opalování a aromata. Kromě toho zvyšují objem a dodávají vlasům lifting u konečků.

Pěny

Upevňují i komplikované účesy. Jsou populární mezi ženami hlavně díky jejich jednoduché aplikaci a úžasným účinkům. Pěny dodávají lesk, nezanechávají za sebou žádné šmouhy a pomáhají se stylingem všech vlasů. Jsou velice efektivní, jelikož pro jednu aplikaci stačí malá dávka produktu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *