Duhové kořínky? Způsob, jak osvěžit každý účes

Zeptejte se jakékoliv ženy, co ji přijde jako ta nejhorší část barvení vlasů. Možná vás to překvapí, ale nebude to ani výběr barvy, ani dlouhá aplikace, ani nutnost pečování o vlasy. Budou to KOŘÍNKY. Pokud vám vlasy rostou rychle, barevný efekt vám odroste v řádu týdnů.

DUHOVÉ KOŘÍNKY

Jak si udělat z kořínků efektivní pomocníky? Namísto toho, abyste kořínky schovávali barvením stejnou barvou, nabarvěte si je všemi barvami duhy a ukažte tak, že se nebojíte toho, že by barva nefungovala tak, jak si přejete.

Krytí kořínků je otravné…

Já sama si pamatuji situaci, kdy jsem šla do svého oblíbeného salonu jen proto, abych schovala své kořínky. Nebyl by to problém, kdyby mi na vlasech pracoval pořád ten stejný stylista, ale ta slečna, která mi kořínky schovávala, vypadala, jako by to dělal poprvé v životě, takže to nakonec dopadlo tak, že mé kořínky vyčnívaly ještě více, než předtím. Nevěděla jsem přitom proč, ale byla jsem zklamaná.

Dnes již ale znám skvělý způsob, jak si schovat kořínky. A to metoda sombre, kdy mají vlasy postupnou změnu barvy od kořínků, které mají přírodní barvu, až po konečky. Na druhou stranu, proč se s nimi tak otravovat, když existuje tolik způsobů, jak je zvýraznit? Někdy je nutné udělat něco, co byste nečekali. Výsledek vás odmění

Duhové kořínky jsou jednou z metod, které dokáží zvýraznit kontrast mezi barvenými vlasy a kořínky.

Jak DUHOVÉ KOŘÍNKY vypadají?

Miluji tento styling – extravagantní, odvážný, krásný. Duhové kořínky dokáží změnit neesteticky rostoucí vlasy, upravit je a zajistit 3D efekt:

  • duhové kořínky v jednom odstínu dodávají vlasům kontrast;
  • duhové kořínky v několika barvách.

Pravidlo je jednoduché. Čím tmavší vlasy jsou, tím neonovější a světlejší kořínky (či naopak). Například blond vlasy jdou nejlépe k intenzivním, ovocným barvám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *