Vlasy bez fénu? Otestuje nový krém Bumble and Bumble, Don’t Blow It

Ahoj holky,

Dnes vám něco povím o zcela novém produktu 😉

Zatím jsem jej sice použila jen dvakrát, ale věřte mi, že u této kosmetiky to stačí.

Mluvím o vlasovém krému Bumble and Bumble s názvem Don’t Blow It, který pomáhá dodat vlasům krásnou a přírodní texturu, disciplínu, hebkost a tím pádem i krásu. To vše se hodí hlavně v případě, když chceme nechat naše vlasy volně dýchat, aniž bychom je museli vystavovat fénování. Jinými slovy, tento produkt je vyvinut hlavně pro použití na vlhkých vlasech, které chceme osušit na vzduchu.

Moje vlasy, když oschnou samy o sobě, bez použití fénu, vypadají šíleně. Je to fakt jako noční můra a vypadám jako Einstein, který ještě k tomu zrovna vylezl z postele (bez urážky k němu). Nevím, jestli jste někdy měly podobný problém, ale já s ním bojuji téměř pořád. Když přijdu domů z pláže či bazénu, či když je venku teplo, zkrátka nemám to srdce si vlasy fénovat a tak poté mé vlasy vypadají hrozně. Většinou to vyřeším tak, že si udělám drdol, či culík. Tak nějak se snažím skrýt své vlasy před veřejností.

Když jsem na stránkách Sephory viděla nový produkt od Bumble and Bumble, s názvem Don’t Blow It, který byl ještě ke všemu vyvinut proto, aby pomohl přírodně schnoucím vlasům, chtěla jsme jej vyzkoušet.

Bumble and Bumble, Don’t Blow It má objem 60 ml a je uzavřen v pěkné, azurové tubě. Jeho složení je skvělé, jelikož obsahuje 4 přírodní oleje (avokádový, jojobový, mandlový a slunečnicový) a také dva nesmírně lehké polymery, které vyhlazují vlasy a dodávají jim disciplínu. Bála jsem se, že by oleje obsažené v produktu mohly mé vlasy zatížit, ale díky obsahu vysušujících silikonů a zmíněných polymerů k tomu nikdy nedošlo. Namísto toho Don’t Blow It pomáhá vlasům „přežít“ proces schnutí v co nejlepším stavu. Pomáhá jim také uchovat si jejich krásu. Kosmetika je efektivní a musí se aplikovat (vcelku jasně) na vlhké vlasy. Po aplikaci kosmetiku nechte pracovat, bez vymývání. Díky tomu Bumble and Bumble pomáhá chránit a stylizovat vlasy. Musím uznat, že se Donť Blow It skvěle stará o vlhké vlasy a krásně voní. Beru jej jako konkurenta přírodním olejům, které jsem používala pro péči jak o suché, tak o vlhké vlasy, jelikož dokáží vlasy dále vyživovat. Proto, když jsme na prázdninách, nebo doma, si beru Don’t Blow It vždy sebou

Dávejte si ale pozor, aby produkt neušpinil vaše oblečení, jde špatně dolů 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *