Top 6 kosmetických produktů, na které se zaměřit

Ahoj mí nejzlatější!

Dnešní příspěvek zasvětíme „triku, který vám změní život“. J

Zajímalo mě, jak se vypořádat s jedním „problémem“, který má celá řada žen při příchodu do drogerie. Když si vybírám mezi dvěma produkty, kdy jeden je levnější a druhý dražší, téměř vždy sáhnu po tom dražším. Většinou sama sebe přesvědčím tím, že si řeknu, že ten levnější určitě nebude tak efektivní a že výsledky nebudou stát za to a že jsem si mohla připlatit o 10% ceny více a užívat si efektivního produktu přinášejícího výsledky.

Postupně jsem si začala všímat, že mé kamarádky dělají totéž. Při honu na krásu zkrátka nikdo nechce klopýtnout a riskovat vyhození peněz. Při hledání efektivní kosmetiky ale musíte být soustředění. Namísto nákupu vždy těch nejdražších produktů se spíše soustřeďte na to, jak kosmetika funguje a jaké obsahuje ingredience.

Zde je seznam kosmetických produktů, kde můžete bez výčitek utratit více:

1. Parfémy

Pravdou je, že každá žena by měla mít doma lahvičku drahého a exkluzivního parfému. Mělo by se jednat o parfém, který se nevypaří a neztratí na intenzitě po hodině nošení. Takový parfém se musí hodit k naší osobnosti, našemu stylu a našemu pohledu na život. Pamatujte, že kvalitní parfém nám dodá na ženskosti, dodá nám sebevědomí a pomůže nám i se získáním elegance a stylu. Je naprosto nezbytné mít dražší parfém připravený pro společenské události, večírky a jakékoliv rande.

2. Řasenka

Nemyslím si, že by s následujícím tvrzením někdo nesouhlasil: řasy doplňují náš make-up a zvýrazňují náš vzhled. Neestetické řasy, přebytečné vrstvy make-upu a hrudky, které nám padají na tvář, kde dále způsobují podráždění a tvoří šmouhy rozhodně nejsou ničím, čím by se žena mohla chlubit. Moje řasy musejí být vždy krásné a dlouhé. Proto se musím před nákupem vždy ujistit, že je řasenka opravdu kvalitní. Nejlepší je, pokud mi produkt zkrášlí řasy a dodá jim optimální péči.

3. Obličejový krém

Bohužel v sobě levné obličejové krémy skrývají řadu chemikálií a dalších syntetických a kontroverzních látek, díky kterým se produkt může prodávat za nižší cenu. Pamatujte, že nekvalitní obličejový krém dokáže napáchat víc škod než užitku. Ucpané póry, neestetický vzhled pokožky, černé tečky… váš estetický poradce by se zřejmě právě zhroutil. Při výběru obličejových krému se vždy ujistěte, že produkt a ingredience v něm obsažené na vašem obličeji neudělají paseku.

4. Oční krém

Jedním z mých vlastních pravidel je, že si oční krém vybírám nesmírně opatrně. Je to přeci jen nesmírně jemná oblast obličeje, která nejrychleji stárne. Žádný make-up, ať už je sebelepší, nedokáže skrýt všechny vrásky, kruhy pod očima, otoky a další znaky únavy. Proto si v případě, že máte omezený rozpočet, zakupte ze všeho nejdříve kvalitní oční krém. Nesnažte se za všechnu cenu ušetřit.

5. Červená rtěnka

Stejně jako parfém – každá žena by měla mít ve své kosmetické taštičce červenou rtěnku vysoké kvality. Levnější varianty nemohu doporučit, jelikož se snadno roztékají a tvoří žmolky. Při nákupu červené řasenky se ujistěte, že zůstane na vašich rtech i po jídle. Správný odstín vám může pomoci vybrat i stylista, je to jen a jen na vás.

6. Make-up

Při nákupu základního make-upu byste měli aplikovat stejný princip jako při nákupu obličejového krému – vysoká kvalita, bez schopnosti ucpávat póry, bez komedogenního účinku. Já sama jsem perfektní make-up ještě nenalezla, ale cítím, že jsem blízko. Mám již seznam favoritů, kteří jsou proklatě blízké, ale stále nejsou zcela ideální.

…o nich si ale budeme moci říci v dalším příspěvku!:)

Užijte si den!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *