Suchá řasenka? Tady jsou 3 metody, jak ji zachránit

Znáte ten hrozný pocit, když vám vaše řasenka, bez které si nedokážete svůj make-up ani představit, vyschne? Dnes si k tomuto problému něco řekneme.

Většinou máme jen jednu možnost, kterou je řasenku bohužel vyhodit. Poté nám nezbývá nic jiného, než si za plnou cenu koupit další tubu, jelikož kvalitní řasenky zkrátka levné nejsou. Často si přitom říkáme, že to je prostě život a že řasenky zkrátka vydrží jen cca 3 měsíce. Ale jak tedy produkt efektivně spotřebovat za tak krátkou dobu? Nemůžeme s tím něco udělat?

Zde jsou mé ozkoušené metody použití suché řasenky. Všechny byly testovány a mohu vás ujistit, že jsou efektivní. Díky tomuto příspěvku tak budete mít dvě možnosti, co udělat s vyschlou řasenkou – buďto si koupíte novou, nebo ji zachráníte v jejím suchém stavu. Pojďme na to!

METODY VYPOŘÁDÁNÍ SE SE SUCHOU ŘASENKOU

1. Nahřátí řasenky v teplé vodní lázni

První návrh pracuje s rychlou obnovou stavu řasenky. Nedodá jí permanentní svěžest, ale aspoň vám umožní produkt rychle použít. Stačí řasenku vložit do vysoké sklenice, či nádoby plné vody. Vysoká teplota vody pomůže produkt opět zkapalnit. Bohužel ale řasenka po ochlazení zase nabude pevného skupenství.

2. Magická síla Inglot Duraline

Druhý návrh je znám všem blogerům. Jedná se o Duraline – řešení záchrany suché kosmetiky. Já si tento produkt zakoupila v drogerii za férovou cenu. Je to tekutý, bezbarvý a snadno použitelný produkt. Aplikujte 4-5 kapek Duraline pomocí pipety do vaší vyschlé řasenky, protřepejte a je hotovo. Obnovili jste životnost řasenky na dalších několik týdnů.

3. Oční kapky jakožto záchrana řasenky

Poslední návrh je metoda, která dokáže obnovit svěžest vaší řasenky na hodně dlouhou dobu a nevyžaduje nákup žádné další kosmetiky. Pravděpodobně všichni máte hydratující kapky do očí, které při přidání do řasenky fungují podobně jako Duraline. Pozor! Nepoužívejte kapky, které mají jakýkoliv medicínský účinek, obsahují antibiotika, atp. Používejte pouze hydratující kapky do očí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *