Revoluce v mém make-up. Lashcode – recenze na řasenku

Nazdar krásky!

Dnes pro vás mám recenzi řasenky. Tento produkt již testuji několik týdnů. Řasenka Lashcode mě lákala, protože jsem hledala něco trochu luxusnějšího, jelikož se od takových produktů dá očekávat lepší kvalita. Navíc jsem chtěla najít dlouhotrvající a precizní produkt. Moje první prémiová řasenka byla Diorshow Iconic Overcurl, která mě opravdu zklamala 🙁 Jak mi řasenka Lashcode, která obsahuje několik pečujících látek, posloužila?

Řasenka Lashcode na mě udělala opravdu dobrý první dojem! Zamilovala jsem se do její matné a velice pěkné tuby. Podle mě se podobá minimalistické řasence Le Volume De Chanel, protože má také jednoduché černé balení s hezky zakomponovaným logem. Nemá žádné nepotřebné zdobení, protože největší efekt má matný povrch balení. A to je vlastně důvod, proč se mi řasenka Lashcode líbí více než tak od Chanel.

Nicméně, nejdůležitější je na celém produktu to, co se skrývá uvnitř balení. Lashcode je kombinací zkrášlující receptury a precizního kartáčku. Aplikátor je silikonový kartáček, který má prostě perfektní velikost, tedy alespoň pro mě. Není ani moc malý, takže aplikuje řasenku rychle, ani moc velký, takže se bez problémů dostane i do rohů očí. Řasenka je sametová, každou řasu hladce pokryje, a nehrudkovatí. Myslím, že to je díky správné hustotě řasenky a díky silikonovému kartáčku, který od sebe krásně řasy oddělí.

O H R O M U J Í C Í !

A teď přišel čas na zajímavou vložku. Lashcode je řasenka obohacení o pečující látky, díky kterým celý den pečuje a posiluje řasy. Produkt je jakousi ochranou pro vaše řasy, a proto se tento kosmetický produkt dá považovat za 2v1. Jaké prospěšné látky řasenka obsahuje? Zaprvé obsahuje Baicapil, což je směs zeleninových extraktů, které podporují růst řas – sojový extrakt, sladový extrakt a extrakt ze šišáku bajkalského. Díky těmto ingrediencím v kombinaci s Vitamínem E, Argininem a Panthenolem Lashcode hydratuje, regeneruje, posiluje a vyhlazuje řasy. Díky této řasence je každodenní makeup rychlým způsobem, jak získat dlouhé, pružné, husté a silné řasy.

C e n a. Je Lashcode drahá? Podle mě je cenově přijatelná, jelikož vím, že platím za kvalitu. Když vezmu v úvahu šestiměsíční dobu spotřeby, převratné účinky a pečující ingredience, které řasenka obsahuje, je cena opravdu nízká. Podle mě je mnohem moudřejší koupit si produkt, který obsahuje kvalitní ingredience, než utrácet peníze za normální řasenky.

LASHODE – MOJE ŘASY PŘEDTÍM & POTOM

Předtím, než jsem si koupila řasenku Lashcode, jsem používala dvě řasenky najednou. Jedna dodala mým řasám barvu a zahustila je u kořínků, druhá řasenka, nebo spíše kartáček, řasy oddělila od sebe. Můj makeup vypadal obyčejně a jen málokdy se mi podařilo, aby vypadal přirozeně. Měla jsem krátké a tenké řasy; potřebovaly profesionální pomoc.

Moje řasy namalované řasenkou Lashcode konečně vypadají perfektně. Je to pro mě opravdu změna, protože teď mám během chvilky okouzlující a precizní makeup. Lashcode je řasenka, která mi dokázala, že s dobrým štětečkem a precizní recepturou můžu mít oddělené řasy, husté prodloužené řasy po nanesení jedné vrstvy. Lashcode prostě ví, co ženy potřebují, a poskytuje jim to. Je tato řasenka dlouhotrvající? Ačkoliv se nejedná o voděodolný přípravek, drží na řasách celý den, i když je venku opravdu vedro. Pomalu si začínám všímat, že řasenka regeneruje moje řasy, a že nyní vypadají po odlíčení čím dál lépe. Mé řasy jsou lesklé, a mnohem míň jich zůstane na odličovacím tamponu.

Vyzkoušejte řasenku Lashcode a dejte mi vědět, zda váš makeup také změnila k lepšímu! 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *