Recenze séra na řasy Lashcode. Krátký příběh o tom, jak jsem začala mít ráda své řasy

Vítejte! <3

Tento krásný den bych ráda věnovala představení mého osobního hrdiny, který mi pomohl získat zdravé, silné a krásné řasy – sérum na řasy Lashcode.

Pár slov úvodem: Mé řasy před několika lety

V mém případě začaly problémy s řasy zhruba před dvěma lety. Předtím byly v relativně ucházejícím stavu, nebyly ani příliš řídké, ani příliš husté, zkrátka byly “normální”. Bohužel jsem si všimla, že se jejich stav týden po týdnu zhoršuje. Do dneška nevím, co přesně k tomu vedlo. Vinu jsem svalila hlavně na řasenku, kterou jsem si koupila online, aniž bych si nejprve přečetla, jaké obsahuje ingredience.

Naštěstí se mi ale povedlo navrátit mým řasám jejich ztracenou krásu a lesk. Mohu vám ale říct, že cesta k jejich obnově byla dlouhá a klikatá. Nejprve jsem se snažila skrýt nedokonalosti za pomoci řasenky, což ale nefungovalo, jelikož si chybějící řasy zkrátka nepřimalujete zpět. Vypadané řasy ale můžete “nahradit” umělými řasami, což jsem zjistila o něco později. Proto jsem začala umělé řasy užívat pravidelně, za což jsem byla odměněna urychleným vypadáváním řas! Došlo mi, že to, co potřebuji, je vhodná obnova a efektivní péče o řasy.

Jaké metody jsem vyzkoušela před objevem Lashcode?

Měla jsem spoustu (zdánlivě) dobrých nápadů jak si posílit řasy. Bohužel ne každý z těchto nápadů za něco stál.

Nejhorší z nich byl lifting řas. Nejen, že mi řasy nijak neposílil, ale ještě je oslabil. Reklama na lifting řas, jakožto na metodu posilující řasy, je jeden velký vtip. Efektivně účinkuje pouze v případě, že jej aplikujete na již posílené a vlastně i krásné a husté řasy.

Daleko lepší volbou byl přírodní kondicionér na řasy. Já osobně vyzkoušela ricinový olej, který jsem nanášela za pomoci starého řasenkového kartáčku. Bylo to sice únavné, ale relativně efektivní. Díky tomuto dostupnému přírodnímu oleji byly mé řasy silnější, i když stále ne tak, jak jsem si představovala.

Sérum na řasy Lashcode: Mé první dojmy

Poté jsem vyzkoušela své první sérum na řasy. Opravdu jsem doufala, že bude fungovat lépe, než ricinový olej. Předtím, než jsem našla to pravé, jsem ale otestovala celou řadu průměrných produktů. Nakonec jsem ale našla sérum na řasy Lashcode.

A mé první dojmy? Vcelku dobře vypadající sérum na řasy, které je lehké a neodpuzuje nepříjemným aroma (jak je běžné u řady produktů na řasy). Dále sérum nabízí objemnou lahvičku s šikovným aplikátorem. Ingredience také vypadají dobře, jelikož se v receptuře objevují vyživující a růst řas podporující složky.

S užíváním produktu jsem začala ihned po doručení. První aplikace byla zcela bezproblémová, jelikož balení obsahuje kromě samotného séra Lashcode i velice šikovný aplikátor, který usnadňuje aplikaci séra na linii řas.

Jak jsem již dříve zmínila, mám zkušenost i s dalšími séry na řasy. Mohu říct, že Lashcode je tím, ke kterému jsem si vytvořila nejvřelejší vztah. Od začátku mi bylo jasné, že se jedná o sérum právě pro mě!

Jaké jsou účinky séra Lashcode?

První účinky by se podle všeho měly objevit po 2-4 týdnech systematického užívání. Nikdo mi ale nikdy nevysvětlil, co vlastně tyto “první účinky” či “výsledky” jsou. V mém případě se jednalo o silnější, tmavší a pružnější řasy. Prodloužení jsem si všimla později, ale abych byla upřímná, nečekala jsem nic jiného, jelikož okamžité prodloužení nedokáže zajistit žádné sérum. Pokud se rozhodnete vyzkoušet sérum Lashcode, mohu vám doporučit hlavně trpělivost, jelikož na výsledky se opravdu vyplatí počkat.

Všechny účinky séra Lashcode jsou k dispozici na [www].

Níže vám vypíšu účinky séra Lashcode na mých řasách:

  • silnější a odolnější řasy
  • tmavší a výraznější řasy
  • hustší, delší a plnější řasy
  • efekt větších očí
  • zabránění přespřílišného vypadávání řas
  • řasy jsou odolnější

Můžu s klidem říct, že se jedná o to nejefektivnější sérum na řasy, které jsem kdy měla možnost vyzkoušet. Účinky se dostavily opravdu rychle, kdy byly mé řasy zahuštěny, posíleny a zkrášleny během několika týdnů. Dnes (po měsíci a půl) jsou mé řasy krásně, než kdy dříve.

Několik slov závěrem a tip

Asi by vás zajímalo, zdali bych si sérum na řasy Lashcode zakoupila znovu – rozhodně ano! Podle mého názoru se jedná o ten nejlepší produkt svého druhu na trhu, který ještě k tomu ani tolik nestojí!

Tip: Objednejte si produkt společně s kamarádkami, jelikož výrobce nabízí množstevní slevu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *