Post-tuning Diorshow. Jak se mi líbí Pump’n’Volume?

Ahoj, nádherná stvoření,

Dnes vám něco řeknu o novém produktu od Diorshow, který zatřásl světem kosmetiky hlavně svým inovativním balení. Jeho úkolem je navždy udržet svěžest řasenky. Výrobce také tvrdí, že vyřešili problém aplikace optimální dávky produktu na kartáček. Můžeme se tedy rozloučit s nevzhledným a špinavým kartáčkem?

Fakt – nikdo zatím nepřišel s tímto typem řešení. Lahvička od Dior, či spíše to, co je uvnitř této lahvičky, není z plastu, ale z velice pružné a měkké gumy. Lahvička tak umožňuje hlavně své zmáčknutí tak, aby se produkt rovnoměrně dostal na všechny štětiny kartáčku. Výsledkem bude čerstvá vrstva řasenky na kartáčku, který nebude tvořit žmolky, ani vám neumaže pokožku okolo očí.

Nápad je to zajímavý a vskutku inovativní. Funguje ale tak, jak tvrdí výrobce?

Myslím si, že na začátku (alespoň cca měsíc) mačkání tuby funguje. Řasenka aplikovaná na řasy bude svěží a bude mít optimální konzistenci.

Pokud si ale kartáček nebudete pravidelně mýt, dříve či později se z této výhody stane nevýhoda.

Je jasné, že každá řasenka vlivem oxidace postupně mění svoji konzistenci. To je jasně vidět kdykoliv z tuby vytáhneme kartáček. Řasenka se zahušťuje a často tvoří žmolky, které se poté vysušují. Pokud kartáček po aplikaci neumyjeme, ale vrátíme jej do tuby, po dalším zmáčknutí se mohou žmolky dostat hlouběji do kartáčku. Pokud bude aplikátor plný žmolků, budou plné žmolků i vaše řasy.

Jelikož nosím čočky, jsem velice citlivá, co se žmolků týče. Již několikrát se mi stalo, že se žmolek nedopatřením dostal pod mé kontaktní čočky. Podráždění garantováno.

Abych to vyjádřila jinak – měli bychom dávat pozor, abychom sami sebe netrestali mačkáním tuby, pokud neumýváme aplikátor. Také bych moc nevěřila tvrzení, že řasenka zůstane vždy čerstvá. Každá řasenka má svoji danou životnost – většinou okolo 4-6 měsíců, po uplynutí které se nám zahustí, nasbírá množství BAKTERIÍ a poté plně zoxiduje.

I když může být mačkání Pump’n’Volume zábavnou aktivitou, nepřijde mi tento proces ani praktický, ani revoluční. Dvě věci ale řasence upřít nemohu. První z nich je kartáček, který je silikonový. Tento fakt pomáhá s aplikací řasenky na řasy. Barva produktu je také skvělá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *