Popraskané kapiláry na obličeji? Ráda pomůžu! [ŽEBŘÍČEK OBLIČEJOVÝCH SÉR PROTI ZARUDNUTÍ]

Věděli jste, že kuperózní pokožka od vás vyžaduje specifickou péči? Já to dřív nevěděla. Myslela jsem si, že se metličkových žilek a podráždění nikdy nezbavím, ale nakonec jsem zjistila, že existují metody, které mi a přeneseně všem s podobným problémem mohou pomoci!

V případě, že chcete zkrášlit, posílit a vyčistit svou pokožku, je třeba užívat jeden jediný kosmetický produkt, kterým je obličejové sérum. Výsledkem bude pokožka bez známek zarudnutí či podráždění. Vhodná péče je totiž jediným klíčem k úspěchu, co se zkrášlení kuperózní pokožky týče.

Ti, které trápí kuperózní pokožka, by se měli soustředit na její uvolnění, zklidnění, hydrataci a výživu, díky čemuž se zbavíte zarudnutí a podpoříte vyrovnání jejího tónu. Proto doporučuji užívat produkty, které posilují pokožku a dodávají pružnost cévám. Jedině tak minimalizujete riziko vzniku metličkových žilek. Výživa, hydratace a obnova jsou klíčovými slovy vhodné péče o kuperózní pokožku.

Obličejová séra pro kuperózní pokožku, která mohu doporučit

Produkt pro péči o zarudlou a podrážděnou pokožku je naprostou nutností. Z toho, co vím, jsou krémy příliš těžké na to, aby se dostaly do hlubokých vrstev pokožky a je třeba je aplikovat topicky. Sérum ale můžete aplikovat po celém obličeji a díky své jemné receptuře se velice snadno vstřebá.

Abych vám pomohla vybrat ten nejlepší produkt, připravila jsem si pro vás malý seznam efektivních obličejových sér pro kuperózní pokožku. Pokud některé z nich vyzkoušíte, můžete si být jisti tím, že vás již nebudou trápit metličkové žilky a neustálé zarudnutí.

1. Nanoil Anti-Redness Face Serum

Nanoil Anti-Redness Face Serum

Mé nejoblíbenější sérum! Skvěle se hodí pro péči o kuperózní pokožku díky svému rychlému zajištění výsledků, což je nesmírně důležité v případě zarudlé pokožku. Zklidnění pokožky pocítíte brzy po aplikaci séra. Produkt obsahuje čtyři rostlinné extrakty: extrakt z kaštanu, cypřiše, lípy a Punarnavy. Tato kombinaci ingrediencí dokázala mou pokožku okamžitě zkrášlit. Jen několik málo týdnů stačilo ke kompletní eliminaci zarudnutí, popraskaných kapilár a dalších nedostatků. Toto sérum dokáže efektivně eliminovat problémy s kuperózní pokožkou a kromě toho pokožku také hydratovat a vyživovat. Co víc si přát? Skvělou cenu a to sérum také splňuje!

Čtěte více: www.nanoil.cz

2. Medik8 Calmwise Serum

Také mi vyhovuje zklidňující sérum od Medik8. Je finančně dostupné a překvapivě efektivní v případě péče o náročnou pokožku. Pokud jsem si správně přečetla seznam ingrediencí, sérum obsahuje pouze jednu rostlinnou složku (extrakt ze šalvěje), která je smíchána s jojobovým olejem a mysteriózní složkou nazvanou teprenon. Jelikož produkt zajišťuje přesně ty účinky, které slibuje, nic víc jsem si o tomto teprenonu nehledala. Produkt pokožku příjemně ochlazuje a vyživuje. Funguje také u citlivé pokožky. Séru Medik8 dávám velké plus za jeho krátký výčet ingrediencí a lehkou texturu.

3. PCA Skin Anti-Redness Serum

Pokud se nepletu, jedná se o to nejdražší sérum pro kuperózní pokožku na mém výčtu. Mohu ale s klidem říct, že stojí za to, jelikož na pokožce funguje úžasně. Receptura obsahuje extrakty z mořské řasy, kapary, bisabolol proti zánětu a několik dalších složek, které společně snižuje viditelnost metličkových žilek a zarudnutí, zklidňují pokožku a také ji vyživují a posilují. I když mi sérum zajistilo vše, co výrobce slibuje, myslím si, že by cena mohla být nižší. Kvůli ní jsem si obličejové sérum PCA Skin už znovu nekoupila.

4. Dermalogica Ultra Calming Redness Relief Essence

Pokud vás zajímají kosmetické produkty dostupné pouze v lékárnách, mohu doporučit obličejové sérum Dermalogica. Jedná se o sérum s lehkou recepturou, které je součástí řady UltraCalming. Pomáhá snižovat zarudnutí a efektivně řeší problém hyperreaktivní pokožky. Redness Relief Essence mi vyhovuje, jelikož zajišťuje výsledky a viditelně zkrášluje vzhled pokožky. Za svůj účinek vděčí efektivním ingrediencím, jakými jsou např. extrakt z lékořice, propanediol, vitamin E a extrakt z ovesných vloček. Jsem si téměř 100% jistá, že vás tento produkt nezklame.

5. REN Evercalm Anti-Redness Serum

Jedná se o populární sérum pro péči o pokožku s popraskanými kapilárami. REN Evercalm Anti-Redness Serum obsahuje ingredience odpovědné za snížení zarudnutí, zklidnění podráždění a péči o přecitlivělou pokožku. Jak vidíte, funguje přesně tak, jak bychom u kvalitního séra pro kuperózní pokožku čekali. Kromě toho musím zmínit, že produkt funguje jako antioxidant a nabízí účinek proti stárnutí, což znamená, že se perfektně hodí pro zralou citlivou pokožku. Pro ty nejlepší účinky nanášejte sérum alespoň 2x denně.

6. Dior Capture Youth Redness Soother

Pokud jste fanoušky prestižní kosmetiky, ať už třeba protože máte rádi pocit luxusu na vaší pokožce, rozhodně doporučuji zklidňující séra Dior Capture Youth. Před nedávnem jsem obdržela sample set tohoto produktu a musím říct, že bych jej užívala pravidelně, kdyby nebyl tak straně drahý. Líbí se mi, že obsahuje extrakt z kosatce (antioxidant) a peptidovou směs, která posiluje pokožku.  Zajímavé je, že Dior Capture Youth Redness Soother má zelenou barvu, takže skvěle skrývá zarudnutí. Tento účinek se mi na produktu zamlouval asi nejvíce.