Můj nejnovější objev v rámci péče o pokožku: Nanoil Anti-Redness Face Serum

Myslím si, že už tak nějak všichni víte, jak hrozně si užívám, když mohu vyzkoušet nový kosmetický produkt. I když rozhodně nejsem ten typ člověka, který sáhne po každé novince, myslím, že počet kosmetických produktů, které mi projdou pod rukama během roku, je značně nadprůměrný.

Proto jsem musela vyzkoušet i nové sérum od Nanoil, které si o to vysloveně říkalo. Objednala jsem si jej téměř okamžitě poté, co se objevilo na oficiálních webových stránkách Nanoil. Testování proběhlo zdárně a já tu pro vás tak mám krátkou recenzi séra Nanoil Anti-Redness Face Serum. Níže naleznete základní informace o produktu a mé dojmy a celkový názor. Pojďme na to!

Jak užívat Nanoil Anti-Redness Face Serum?

Jelikož je produkt vybaven kapátkem, je aplikace nesmírně jednoduchá. Stačí jen aplikovat několik kapek produktu na obličej a rovnoměrně je aplikovat po celém obličeji, krku a dekoltu. Příjemná a šetrná masáž pomůže aktivní látce v penetraci do hlubokých vrstev pokožky. Před aplikací je samozřejmě nutné nejdříve pokožku vyčistit. Poté, co sérum dostatečně penetruje pokožku, lze na ni nanést krém s SPF faktorem.

Nanoil Anti-Redness Face Serum užívám v rámci mé ranní rutiny a mohu s klidem říct, že nijak negativně neovlivňuje můj make-up.

nejlepší sérum proti zarudnutí Nanoil

Jakých účinků jsem si všimla?

Ihned po aplikaci mi má pokožka přišla klidnější a uvolněnější. Čím více jsem sérum Nanoil Anti-Redness Face Serum užívala, tím lépe má pokožka vypadala a tím lepší pocit jsem z ní měla. Byla méně zarudlá, bylo na ní méně metličkových žilek a spotřebovala jsem na ni méně korektoru, bez kterého jsem se dříve neobešla. Sérum zajistilo pokožce také hydrataci a výživu, díky čemuž byla má pokožka krásnější a zdravější.

Jaké jsou klíčové ingredience produktu?

Sérum by nebylo schopné zajistit tak skvělé účinky, kdyby neobsahovalo tolik rostlinných extraktů. Když jsem si pročítala seznam ingrediencí, nenarazila jsem na žádný filler, či žádnou škodlivou látku, což je naprosto super. Dle mého názoru za celým účinkem produktu stojí čtyři přírodní ingredience:

  • extrakt z lípy zklidňující pokožku
  • extrakt z cypřiše hydratující a zklidňující podráždění
  • extrakt z kaštanu pro zpevnění cév
  • extrakt z kořene Boerhavia diffusa s protizánětlivým účinkem

Je Nanoil Anti-Redness Face Serum cenově efektivní produkt?

Začala bych tím, že zmíním, kolik nabízí výrobce ml produktu. Je to 50 ml, což je asi o 20 ml víc, než je běžné. Proto si myslím, že je nákup séra od Nanoil tak efektivní. Rozhodně mám raději větší produkty, než ty menší, které si pak musím neustále dokola objednávat.

Co se ceny týče, nevím, jestli se náhodou nebude v budoucnu měnit, ale mně osobně přijde férová. Nanoil Anti-Redness Face Serum zajišťuje takové účinky, které z něj dělají produkt, který se zkrátka vyplatí.

nejlepší sérum pro kuperózní pokožku Nanoil

Nanoil Anti-Redness Face Serum – můj názor

Dle mého názoru je toto sérum od Nanoil skvělým produktem pro všechny, kteří mají citlivou pokožku náchylnou na zarudnutí. Myslím si ale, že produkt můžete klidně sdílet s kamarádkami či spolubydlícími, jelikož má sérum nesmírně šetrnou recepturu, díky čemuž se hodí i jiným typům pokožky. I když se tedy Nanoil Anti-Redness Face Serum doporučuje citlivé a na zarudnutí náchylné pokožce, rozhodně prospěje i všem ostatním typům.

Sérum jsem si zakoupila z oficiálních webových stránek – nanoil.cz, ale vím, že se prodává i na jiných e-shopech.

Pokud máte jakékoliv otázky, napište mi do komentářů! Ráda vám na ně odpovím. Také bych ráda věděla, jaký je váš názor na Nanoil Anti-Redness Face Serum 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *