Pomohl mi ricinový olej s vlasy a pokožkou hlavy?

Ricinový olej používám již několik měsíců. Slyšela jsem, že dodává úžasné výsledky. Všichni mí kamarádi jsou z jeho účinků zcela paf. Pojďme se na něj zaměřit!

Ricinový olej – Co to je?

Ricinový olej se získává z ricinových plodů. Jedná se o zdroj esenciálních nenasycených mastných kyselin, minerálů, proteinů a vitaminu E. Olej má antibakteriální a protiplísňové účinky. Bojuje proti akné, podráždění pokožky, vypadávání vlasů a předčasnému šedivění. Ricinový olej je široce dostupný. Můžete si jej zakoupit v každé lékárně a občas jej získat opravdu za hubičku. Kdokoliv jej může používat, nezávisle na typu pokožky, či vlasů.

Ricinový olej – Výhody pro vlasy a pokožku

Tato světle žlutá tekutina je úžasná pro stav vlasů a pokožky hlavy. Bojuje proti vypadávání vlasů a jejich šedivění. Dále zabraňuje proliferaci bakterií odpovědných za lupy a další problémy s pokožkou hlavy. Ricinový plej zlepšuje proudění krve do oblasti pokožky hlavy a posiluje vlasové folikuly, čímž stimuluje růst vlasů. Pokud jej budete používat pravidelně, může pomoci vašim vlasům s obnovou po kosmetických procedurách, které je mohly poškodit. Díky ricinovému oleji budou vlasy hebké, lesklé a odolné proti působení volných radikálů. Dále se s nimi bude skvěle pracovat.

Jak používat ricinový olej?

Ricinový olej je hustý, takže vám vydrží vcelku dlouho. Několik kapek během jedné aplikace stačí na získání plného účinku po jednom měsíci užívání. Nezapomínejte před aplikací olej pořádně nahřát. Aplikujte jej na pokožku hlavy jednou, či dvakrát týdně. Nejjednodušší způsob aplikace je nanesení produktu na vlhké vlasy. Pokud léčbu provedete večer, můžete si vlasy ráno umýt.

Pamatujte…

Otestujte si, zdali nejste na ricinový olej alergičtí. Stačí si aplikovat trochu na krk a počkat 24 hodin. Pokud se neobjeví podráždění, můžete produkt používat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *