Obličejové konturování za pomoci jedné značky. Benefit – moje tajemství krásného make-upu

Ahoj, holky!

Dnes bych vám ráda představila ten nejlepší a nejrychlejší způsob konturování vašeho obličeje. Chci, abyste jej prováděli s kosmetickými produkty, které zajistí, že vše bude fungovat tak, jak má. 🙂

To se hodí hlavně těm z vás, kteří nemají ráno moc času, nebo nejsou dostatečně zkušení. Já osobně produkty od Benefit miluji a uhranul mě přístup této společnosti k make-upu. Benefit se snaží přijít s řešením, které vám usnadní život a zkrátí dobu potřebnou pro aplikaci make-upu. Kromě toho je kosmetika nesmírně kvalitní sama o sobě.

Dnes vám představím dva skvělé produkty, které vám pomohou s konturováním obličeje.

  1. Krémový highlighter Watt’s Up
  2. Hoola Quickie Contour

Proč jsou tak skvělé?

Ze všeho nejdříve mají všechny kosmetické produkty jeden odstín – to znamená, že nemusíte trávit čas zjišťováním, jestli se k sobě opravdu hodí. Produkty se hodí ke každému typu pokožky. Produkty se dále aplikují velice snadno a efektivně, takže si aplikaci zamilujete. Jak na to?

  1. Vezměte si Hoola Quickie Contour a namalujte si horizontální linii na vaší tváři, hned po lícní kostí, a na obou stranách nosu. Produkt aplikujte tečkováním a ujistěte se, že se mísí s make-upem, tak, aby příliš nevyčníval – bronzér by se měl v optimálním případě skvěle smísit s make-upem. Hoola Quickie Contour má skvělou texturu, snadnou aplikaci a perfektně se hodí k vaší pokožce.
  2. Vezměte si highlighter. Myslím si, že se do tohoto produktu zamilujete stejně rychle, jako já. Hlavně díky jemnému lesku a odstínu šampaňského. Watt’s Up je skvělým produktem také díky jeho efektivitě. Aplikační houbička, která je součástí balení, vám usnadní rovnoměrné rozprostření produktu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *