Novinka od Clinique – Dvojitá řasenka a objem budující primer

Dual Ended High Impact Mascara in Black & Lash Building Primer – toto je velice dlouhý název produktu od Clinique, který funguje jak jako tradiční černá řasenka, tak jako bílý primer, který dodává řasám objem a délku. Úkolem produktu je dodat řasám krásný vzhled a optimální péči.

Clinique Dual Ended je produkt, který byl oftalmologicky testován a je tak, stejně jako ostatní kosmetika od Clinique, zcela bezpečný.

Abych byla upřímná, nejsem fanouškem primerů na řasy, jelikož často lepí řasy a vytvářejí efekt velice umělého make-upu. Samozřejmě, že primery zachraňují ženy s příliš krátkými řasy, u kterých tradiční řasenky nefungují.

Clinique mě navnadil příslibem, že bílý primer nejen „buduje“ každou řasu, ale má taký skvělý účinek, co se péče o řasy týče. Doufala jsem v něco víc, než jen v každodenní make-up – v obnovu řas.

Řasenku a primer od Clinique jsem si zakoupila teprve nedávno a produkt používám teprve tři týdny, takže můžu jen stěží říct, zdali mi řasy opravdu zkrášlil. Abych byla upřímná, doufala jsem, že produkt je zkrášlí již po prvním týdnu… Nemyslela jsem přitom žádné šílené změny, ale spíše jen obecné zlepšení stavu a zvýšení objemu. Jelikož mám vcelku dlouhé řasy již od přírody, nelíbí se mi efekt řasenky a primeru Clinique, jelikož vypadám jako Drag Queen… což není dobré pro můj make-up. Lash Building Primer si aplikuji teprve před spaním a doufám, že polymery mi vyživí řasy během noci.

Produkt od Clinique je tak schopný dodat optimální účinek v podobě jemného make-upu. Byla bych šťastnější, kdyby Dual Ended Mascara měla namísto klasického kartáčku spíše ten silikonový. Funguje ale dobře. Nevím tedy, zdali si produkt koupím znovu. Pokud primer nepřinese potřebné výsledky, rozhodně si produkt znovu nekoupím. Clinique nabízí tolik lepších řasenek, které mi přirostly k srdci. Dual Ended High Impact Mascara in Black & Lash Building Primer bohužel není jedna z nich.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *