Nové, růžové a krásné! Oční stíny z nové palety Maybelline. Jak je hodnotím?

Ahoj, holky.

Znáte IT?

Viděli jste IT?

Já se do IT zamilovala na první pohled.

Ty odstíny, ty barvy!

Zkrátka jsem cítila, že ji potřebuji a že už nemůžu čekat ani o chvilku déle.

Když se nová paleta od Maybelline objevila v drogeriích, okamžitě jsem si ji koupila.

Když jsem se poté zamkla v koupelně a zapomněla na dvě (nebo možná 4?) hodiny na okolní svět, cítila jsem se ve svém živlu ;D

Používala jsem stíny dva týdny a sloužily mi k různým účelům: jemný a denní make-up, či expresivnější make-up na rande, či posezení s kamarády.

Mohu s klidem říct, že tato paleta stínů je skvělá.

Oční stíny mají krásnou barvu, která jde skvěle s hnědýma, či kaštanovýma očima. Pigmentace je také skvělá, ale není na takové úrovni, jako například pigmentace Zoeva, což je pochopitelné. The Balm or Urban Decay je ovšem za svoji cenu naprosto skvělým produktem. Oční stíny mají skvělý pigment, jsou jemné a mají krémovou texturu. Přes den se neodlupují a opravdu celý den vydrží na svém místě. Nepoužívala jsem je tedy bez základu pro oční stíny, jelikož si myslím, že ten je potřeba vždy. Kvalitní základy pro oční stíny prodlužují životnost stínů při běžném nošení a také přidávají barvě na intenzitě.

The Blushed Nudes od Maybelline se příliš neliší od svých předchůdců – tradičních nude odstínů. Máme zde tedy plastové balení bez zrcadla s malým okýnkem, kde se můžete podívat na expresivní barvy a odstíny. The Blushed Nudes obsahuje odstíny tmavších barev (hnědá, fialová, či chromová) a odstín valinky jakoto finiš. Stíny jsou po skupinách, takže je můžete používat v párech (duo verze), či si vytvářet profesionální make-up založený na čtyřech odstínech (3 sety čtyř odstínů). Paleta od Maybelline má barvy podobné Urban Decay, ale obsahuje ještě zlaté a šedé odstíny. Podle mě je to lepší a nabízí více možností.

The Blushed Nudes je perfektní letní paletou, se kterou se skvěle experimentuje. Zamilovala jsem se do perleťově světlé béžové a matné růžové. Paleta je vytvořena tak, aby nabízela plný make-up, který nemusíme dále obohacovat o další barvy.

Můj názor: super!

Dva tipy:
  1. Bez kvalitního základu očních stínů se k Blushed Nudes ani nepřibližujte.
  2. Aplikátor připojen k paletě je špatný a měli byste jej vyhodit. The Blushed Nudes  vyžaduje kvalitní aplikátor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *