Nová řasenka Maybelline Colossal Big Shot: Kolosální nepochopení, jak má řasenka vypadat. Moje recenze

Vítejte, vy krásná stvoření!

Dnes budeme testovat novinky od Maybelline, což znamená, že vám nabízím objektivní recenzi Big Shot Colossal. Jedná se o další „žlutý“ produkt z populární kolekce Big Shot. Dnes se nejedná o kolosální verzi, ale o MEGA KOLOSÁLNÍ VERZI.

Colossal Big Shot Mascara by měla rychle a efektivně prodloužit vaše řasy a také je zahustit – měly by zkrátka být tak expresivní, že je lze vidět z oběžné dráhy. Vaše řasy by měly ponížit Velkou čínskou zeď.

Řasenka má svoji charakteristickou velkou… (velkou, možní přímo obrovskou) žlutou lahvičku. Funguje tedy řasenka na principu tlustá řasenka = tlusté řasy?

Při vytvoření nové řasenky Maybelline nezačíná se samotnou řasenkou, či její recepturou, ale s aplikátorem. Každá verze řasenky má odlišný a inovativní aplikátor. Tato verze se může chlubit silikonovým aplikátorem, u kterého je každá štětina zahnutá. Toto by mělo zintenzivnit vzhled řas již od první aplikace.

Musím být upřímná. Věřím v perfektní aplikátor, ale tenhle je příliš extrémní. Přijde mi v některých ohledech zvláštní, jelikož při první aplikaci pouze jemně ohýbá řasy. Při aplikaci druhé vrstvy vypadáte jako teenageři, kteří zrovna objevili kouzlo make-upu: řasy jsou nesymetrické, každá vypadá jinak a co je nejhorší, každá řasa je jinak tlustá. Rozhodně neaplikujte třetí vrstvu, jelikož ta vám řasy pouze slepí. Jinými slovy je tato řasenka vhodná pouze pro ženy s velice krátkými řasami. Pokud máte jakýkoliv jiný typ řas, rozhodně si řasenku nepořizujte. Myslím si, že se Colossal Big Shot Mascara tolik nestará o přesnost make-upu. Je to jako důvěřovat nějakému šílenému stylistovi, že se postará o vaše řasy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *