Nejlepší zvýraznění kudrlin – Creightons The Curl Company Enhance & Perfect Cream

Opravdový klenot pro ty, kteří hledají krém na kudrliny

Já osobně mám s produkty z drogerie velice špatné zkušenosti. Mají většinou horší kvalitu. Promiňte, ale opravdu si nekoupíte kvalitní kosmetiku za cenu dvou koblih. To je ale jen můj názor. Můžete si myslet něco jiného J

Hledala jsem krém, který by mi pomohl postarat se o neposedné kudrliny, vyhladit je a dodat jim objem, aniž by poté byly lepivé. Konečně se mi to povedlo! Mým favoritem je…

Creightons The Curl Company Enhance & Perfect Curl Cream

Co je na tomto produktu nejpřekvapivější? Prodává se v lékárnách za dostupnou cenu, zatímco jeho účinky jsou naprosto úžasné. Takže teď je moje teorie o produktech z lékárny trochu zmatená. Ale! Můžu se bránit a říct, že výjimka potvrzuje pravidlo.

Produkt získal řadu ocenění pro optimální péči o kudrnaté vlasy. Moje oblíbené vlasové magazíny se o produktu zmiňovaly již roky. O tom jsem se ale dozvěděla až poté, co jsem si jej koupila.

Jaké účinky dodává?

Creightons Curl Activator:
  • definuje přírodní kudrliny a vlny;
  • vyhlazuje vlasový povrch, díky čemuž jsou vlasy hebčí na dotyk;
  • zajišťují hydrataci;
  • udržuje kudrliny pevné.

Proč produkt doporučuji?

Nejdříve jsem ohledně Creightons Curl Activator byla značně skeptická. Nečekala jsem moc od takto levného kondicionéru. Naštěstí jsem se ale mýlila. Produkt je úžasný a vždy bude součástí mé kolekce.

Ze všeho nejdůležitější je ale fakt, že je lehký a vůbec nezatěžuje moje vlasy, které jsou po použití pevné. Lze jej aplikovat jak na suché, tak na vlhké vlasy. Myslím si, že nejlepších účinků dosáhnu, když si jej aplikuji na vlhké vlasy a použiji difúzní fén. V produkt se neobjevují škodlivé ingredience, jelikož je Creightons Curl Activator zcela přírodní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *