Nejlépe hodnocený produkt na mém blogu: Nanoil Vitamin C Face Serum

Hledáte kvalitní sérum, které oživí vaši pokožku a opět ji učiní krásnou? Takové, které můžete užívat, ať už máte jakýkoliv typ pokožky, ať už je jakékoliv roční období a ať už se řadíte se do jakékoliv věkové skupiny? Já osobně mám ráda produkty, jejichž užívání není příliš omezováno výrobcem (“neměli byste užívat společně s…, protože”, “užívejte pouze večer”, atd.). Přesně proto mi Nanoil Vitamin C Face Serum tolik přirostlo k srdci. Znáte tuto značku? Pokud ne, je na čase si osvěžit znalosti, jelikož nabízí perfektní obličejová séra a škálu dalších skvělých produktů. Dnes mám pro vás recenzi opravdového klenotu, co se péče o pokožku týče: Nanoil Vitamin C Face Serum.

Vitamin C. Co s ním všichni mají?!

Proč se z vitaminu C stala tak žádaná ingredience v oblasti kosmetiky? Známe jej již celé věky a víme, že podporuje imunitu. Ale co ještě? Stačí přeci, že jej jíme ve formě tablet.

Bohužel ne. Tablety a suplementy mají samozřejmě své místo, ale tato forma vitaminu C funguje uvnitř našeho těla, kde pečuje o orgány a orgánové systémy. Pokud chceme užívat účinků vitaminu C na naší pokožce, musíme jej na pokožku aplikovat. Pojďme se podívat, co tím myslím.

Jaký je účinek vitaminu C na naší pokožce?

Pojďme se podívat na tuto klíčovou otázku. Proč bychom jej vlastně měli užívat? Jaké výhody naší pokožce vitamin C nabízí? Inu, je jich více, než byste si mysleli!

Vitamin C je jedním ze tří vitaminů mládí. Takže pokožku dokáže jak viditelně omladit, tak zpomalit její stárnutí. Velice efektivně dokáže zkrášlit pokožku a zesílit její struktur. Díky vitaminu C tak budete moci zapomenout na matnou pokožku bez života, opuchlé oči, jako kdybyste celou noc nespali a na pigmentové skvrny. Vaše pokožka bude krásná, zářivá a opravdu bezchybná. Vitamin C jí dodá hebkost a přirozený lesk.

Vitamin C a jeho formy – ne všechny fungují!

Je smutným faktem, že ne všechny formy vitaminu C jsou stejně efektivní. Výrobci kosmetických produktů rádi “švindlují” tím, že nabízí produkty s vitaminem C, který se oxiduje ještě předtím, než se dostane do pokožky. Askorbová kyselina je tou nejčistší formou vitaminu C, ale bohužel se velice rychle oxiduje. Kosmetologové vytvořili několik derivátů, ale ty bohužel nabízejí nedostatečné výsledky. Naštěstí ale existuje 3-0 etyl askorbová kyselina, která je jak nesmírně efektivní, tak také nesmírně rezistentní k oxidaci! Jedná se o tu nejefektivnější formu 100% vitaminu C. Zajišťuje úžasný účinek, který můžete vidět již po prvním použití séra Nanoil. Jak přesně tedy pomáhá zkrášlit naši pokožku?

Nanoil Vitamin C Face Serum: účinek na naší pokožce

Nebudu chodit kolem horké kaše a řeknu to rovnou. Tohle sérum je opravdu úžasné. Nikdy jsem neměla tu čest vyzkoušet produkt, který by se tomuto mohl rovnat. Perfektně omlazuje a obnovuje pokožku, která bude krásnější, než kdy dříve. Je to jako mít photoshop vždy po ruce v malé lahvičce”. Jakmile sérum aplikujete na svůj obličej, všimnete si okamžitého zkrášlení. Produkt dokáže zbavit naši pleť únavy, otoků a matných barev. Po nějakém čase (moje pokožka potřebovala několik týdnů), bude účinek permanentní. Pokožce se vrátí její vyrovnaný tón a vrásky na ní budou méně viditelné. Pokožka bude pevná a plná života.

Jak sérum Nanoil Vitamin C Face Serum aplikovat?

Já jej používám ráno, ale rozhodně jej můžete aplikovat i dvakrát denně, pokud chcete. Můžete jej také užívat před spaním. Sérum se skvěle nosí jakožto základ pod make-up. Rozhodně jej mohu doporučit, protože se perfektně hodí pro všechny typy pokožky, ať už máte pupínky, kruhy pod očima, či jakékoliv jiné nedokonalosti. Rozhodně produkt vyzkoušejte a dejte vědět, zdali jste si jej zamilovali tak, jako já! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *