Nanoil Argan Hair Mask? Něco pro mě!

Čau, všichni!

Mám pro vás kratší recenzi vlasové masky, kterou jsem dostala k narozeninám od své sestry. Musím říct, že jsem neměla v plánu ji recenzovat, ale Nanoil Argan Mask účinkovala tak úžasně, že jsem svůj názor přehodnotila. Takže tady je: moje upřímná recenze vlasové masky s arganovým olejem od Nanoil.

Užijte si čtení! 🙂

Ze všeho nejdříve byste měli Nanoil znát z mých předchozích článků.

Proč se tento produkt vyplatí užívat a proč o něm vůbec píšu?

Nanoil Argan Hair Mask je díky svému obalu již od pohledu překrásná. Zamilovala jsem se do ní na první pohled (je to opravdu perfektní dárek) a, co je nejdůležitější, naše láska se ještě prohloubila poté, co jsem si ji poprvé nanesla na vlasy. Jak lahvička, tak aktivní látka, mě nanejvýš uspokojily.

Skvěle se hodí všem, kteří si chtějí kromě kvalitní masky koupit také praktickou výzdobu koupelny. Nevěděla jsem, co bych měla od první aplikace masky čekat, takže má cesta s Nanoil Argan Hair Mask může být přirovnána k cestě do neznáma. Vám to už ale mohu usnadnit a říct vám, na co můžete spoléhat.

Co Nanoil Argan Hair Mask vlastně dělá?

Neměla jsem žádná očekávání, když jsem si ji poprvé nanášela. Přeci jen, masky potřebují čas pro penetraci do struktury vlasů a následnou péči. Přesně proto jsem byla tak překvapená, když jsem si všimla okamžitého účinku již po prvním použití.

Po jedné aplikaci:

 • byly vlasy obaleny hedvábnou vrstvou..
 • jsem si osvojila aplikaci za pomoci kartáčku.
 • jsem usnadnila styling svých vlasů.
 • jsem zabránila kadeření vlasů.

I přesto Nanoil Argan Hair Mask neúčinkuje ihned na plno a také potřebuje čas. Po 2-3 týdnech si můžete všimnout šokující změny (cca 6-9 dávek, podle toho jak často produkt aplikujete).

Já jsem si díky produktu zajistila:

 • posílení vlasů.
 • vyhlazení a styling vlasů.
 • obnovu vlasů od kořínků po konečky.
 • výživu, hydrataci a regeneraci.
 • objem a pružnost.
 • plnou ochranu.

Arganová maska od Nanoil. Co obsahuje za složky?

Maska by samozřejmě nezajišťovala takové účinky, pokud by neobsahovala vhodné ingredience. Jistě vás zajímá, jaké složky Nanoil Argan Hair Mask obsahuje. Byla jsem ve vaší kůži!

Takže, maska je založena na organickém, za studena lisovaném a nezpracovaném arganovém oleji. Tento olej jistě znáte, protože se jedná o kosmetický bestseller. Arganový olej je nesmírně populární hlavně díky svému ochrannému účinku při tepelném stylingu, což je perfektní (nejen) pro poškozené vlasy.

Pantenol je další ingrediencí, kterou se jistě vyplatí zmínit. Jedná se o provitamin B5, který urychluje obnovu vlasů, hydratuje je a udržuje je přirozeně leské a krásné.

Dále bych měla zmínit, že Nanoil Argan Hair Mask neobsahuje žádné parabeny, syntetická barviva či další škodlivé složky.

Snadná aplikace masky Nanoil Argan Hair Mask

Pojďme se na chvíli zaměřit na aplikaci. Není na ní vůbec nic těžkého. Pokud jste si kdykoliv nanesli masku na vlasy, jistě to zvládnete i u masky Nanoil!

Masky Nanoil Hair Mask – není jen jedna s arganoem, ale je jich hned pět. Všechny mají naprosto perfektní, lehké složení a jejich aplikace je čisté štěstí. Jak tedy masky užívat?

Pouze tři jednoduché kroky bohatě stačí na to, aby produkt fungoval:

 1. Aplikujte na vlasy šampon.
 2. Naneste na vlasy masku a následně je pokryjte koupací čepicí či ručníkem.
 3. Propláchněte vlasy po minimálně 15 minutách.

Při užívání Nanoil Argan Hair Mask jsem se nesetkala s žádným větším či menším problémem, takže si myslím, že ostatní masky se užívají stejně příjemně. Jedná se o lehké produkty, vydrží opravdu dlouho, jelikož k aplikaci na vlasy nepotřebujete kdovíjakou dávku.

Doporučuji tedy Nanoil Argan Hair Mask?

Rozhodně! Kdyby se mi maska nezamlouvala, nepsala bych o ní tak dlouhou recenzi.

Pro mě je Nanoil Argan Hair Mask opravdu úžasná! Nejlepší maska, jakou jsem kdy v životě vyzkoušela.

Díky za skvělý dárek, ségra <3

Pokud vás zajímá více, navštivte webové stránky výrobce www.nanoil.cz. Můžete si tam v případě zájmu masku přímo objednat! Dejte mi vědět, jak Nanoil funguje na vašich vlasech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *