Nabízím vám ta nejlepší rozjasňující séra s vitaminem C [ŽEBŘÍČEK]

Přijde vám, že vás vaše pokožka čas od času prosí o pomoc? Je unavená, povislá a bez života? Musím se přiznat, že s tímto stavem mám více zkušeností, než bych chtěla. Má pokožka má často problém hlavně na konci zimy. Kdy se musí vypořádat s výkyvy teplot a vlhkosti. Naštěstí již ale vím, jak o pokožku efektivně pečovat tak, aby na ní nebyly vidět žádné známky únavy či oslabení. Přišla jsem s metodou, díky které vypadá má pokožka vždy krásně a svěže. Jedná se o pravidelné užívání kvalitního obličejového séra s vitaminem C. Překvapila jsem vás?

Jak si nanést obličejové sérum a zajistit si ty nejlepší výsledky

Obličejové sérum je vysoce koncentrovaný produkt obsahující celou řadu aktivních složek a živin, který se rychle a efektivně absorbuje do pokožky, aniž by za sebou zanechal jakýkoliv film. Z tohoto důvodu se doporučuje obličejová séra užívat na očištěné a osušené pokožce. Další skvělou zprávou je, že na jednu aplikaci plně postačuje malá dávka séra, takže vám jedna lahvička vydrží déle, než by se na první pohled mohlo zdát. Ve většině případů stačí 3-5 kapek na pokrytí celé tváře. Produkt by tak neměl nadělat žádnou paseku ve vašem rodinném rozpočtu. Po aplikaci chvíli počkejte, aby se sérum mohlo vstřebat a následně na pokožku naneste obličejový krém.

Své rozjasňující sérum užívat dvakrát denně po celý rok. Pokud mi přijde, že sérum vyžaduje pro svou absorpci do pokožky více času, pak jej aplikuji na vlhkou pokožku umytou za pomoci tonika či bylinné vody. Pokud chcete pomoci produktu proniknout hlouběji a zajistit vám lepší výsledky, vyzkoušejte stimulaci krevního oběhu pokožky. Aplikujte si sérum za pomoci krouživých pohybů a dopřejte tak pokožce šetrnou masáž. Můžete použít své ruce, jade roller, gua sha či jakoukoliv jinou pomůcku pro obličejovou masáž.

Nejlepší rozjasňující obličejová séra s vitaminem C [MŮJ ŽEBŘÍČEK]

NANOIL VIT. C FACE SERUM

NANOIL VIT. C FACE SERUM

Dle mého názoru neexistuje rozjasňující obličejové sérum, které by na mém obličeji působilo tak efektivně, jako právě Nanoil Vitamin C Face Serum. Sérum se těší stabilní podpory již od svého uvedení na trh. Od té doby získalo tisíce pozitivního recenzí jak od laiků, tak od profesionálů ze salónů krásy. Jeho největšími klady jsou dostupná cena, objemná lahvička a zajímavá receptura. Rozjasňující sérum od Nanoil obsahuje tu nejlepší formu vitaminu C, který vám zajišťuje skvělé účinky. Pokud je vašim cílem získat hebkou, zářivou a krásnou pokožku, je Nanoil Vitamin C Face Serum sérem přesně pro vás. Eliminuje vrásky, zkrášluje texturu pokožky, podporuje eliminaci pigmentových skvrn a dodává pokožce zářivý jas.

stránky produktu: www.nanoil.cz

OBAGI PROFESSIONAL C SERUM

Také bych ráda zmínila toto sérum. Zapomeňme na chvíli na vysokou cenu tohoto produktu (přecijen je to “luxusní produkt”) a zaměřme se na jeho účinek na pokožce. Obagi Professional C Serum obsahuje až 15% L-askorbovou kyselinu, což je ta nejčistší forma vitaminu C (poznámka: rychle se rozkládá, proto je třeba tak vysoká koncentrace). Obagi je pokročilé sérum, které rozjasňuje pokožku a minimalizuje vzhled pigmentových skvrn včetně těch, které byly způsobeny stárnutím a nerovnoměrnou tvorbou melaninu v hlubokých vrstvách pokožky. Proto bych jej doporučila hlavně osobám se zralou pokožkou, což potvrzuje i účinek proti stárnutí, který sérum nabízí.

MARIO BADESCU VITAMIN C SERUM

Značka Mario Badescu přišla na trh s obličejovým sérem, které obsahuje vitamin C staré generace (čistou askorbovou kyselinu) a další efektivní ingredience, které pečují o unavenou, matnou a zralou pokožku. Toto sérum s vitaminem C mi vyhovuje díky obsahu kolagenu a hydratační hyaluronové kyseliny, které fungují jako přírodní složky naší pokožky, o které postupem času přicházíme vlivem stárnutí. Má pokožka sérum od Mario Badescu toleruje velice dobře a sérum se do ní rychle absorbuje. Když jsem jej užívala několik týdnů, sérum mi zajistilo vyrovnaný tón pokožky a snížilo viditelnost mělkých vrásek. Bohužel nefunguje při aplikaci pod make-up, takže jsem jej užívala během noci.

DRUNK ELEPHANT C-FIRMA DAY SERUM

C-Firma Day Serum se mi velice zamlouvá, ale má jedno velké mínus, které nemohu zkousnout. Je jím jeho nesmírně vysoká cena. Koupila jsem si jednu lahvičku, takže vám mohu říct, že sérum má nesmírně lehkou konzistenci a vodě-odolnou recepturu, která se do pokožky absorbuje velice snadno. Nabízí celodenní péči a ochranu, díky kterým bude pokožka čistá, zářivá a krásná. Receptura séra je impozantní: L-askorbová kyselina, ferulová kyselina, vitamin E, dýňový extrakt, hyaluronová kyselina. Vám, že sérum Drunk Elephant C-Firma Day Serum funguje skvěle, ale prostě nejsem schopna dát tolik peněz za produkt pro péči o pokožku.

KLAIRS FRESHLY JUICED VITAMIN DROP SERUM

Mám tu pro vás kvalitní řešení pro ty, které trápí hlavně únava a ztráta přírodního lesku pokožky. Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop Serum nabízí všechny složky nutné pro efektivní boj s těmito problémy. Sérum je tvořeno rostlinný extrakty, jakými je extrakt z anýze, grepu, lotosu, šišáku bajkalského, čaje a rebarbory. To je vcelku dost ingrediencí, co? Textura mi vyhovuje, nějak se stalo, že je gelová. Dle mého názoru produkt skvěle vyživujepokožku, kterou také hydratuje a zbavuje pigmentových skvrn a podráždění.

LA ROCHE-POSAY PURE VITAMIN C

Věděli jste, že vám vitamin C může pomoci v boji s akné? Nesmírně jednoduché to je hlavně v případě, že užíváte produkt, jakým je např. La Roche-Posay Pure Vitamin C s obsahem kyseliny salicylové. Kromě péče o akné dokáže také zklidnit podráždění pokožky. Vitamin C je antiseptickou složkou, takže podporuje obnovu pokožky. Je to lehké sérum, které užívají hlavně dospělí. Slyšela jsem, že sérum La Roche-Posay Pure Vitamin C doporučuje řada dermatologů těm, které trápí akné v dospělosti, což je v současné době častým problémem.

A to je pro dnešek o rozjasňujících obličejových sérech vše. Zalíbilo se vám nějaké sérum? Dejte mi vědět do komentářů!