Má top volba pro ochranu vlasů před teplem? Doporučuji ty nejlepší spreje!

Ahoj ❤

Už to je nějaká doba co jsem vám nasdílela recenzi mé oblébené kosmetiky. Je na čase tenhle skluz dohnat! Tentokrát mám pro vás hodnocení sprejů pro ochranu vlasů před teplem. Zajímá vás jaký z nich je mým oblíbencem?

Žebříček produktů naleznete níže. Nejprve ale několik důležitých informací!

Opravdu teplo vlasům tolik škodí?

Ano, hrozně moc. Opravdu si myslíte, že vaše vlasy budou hebké, zdravé a krásné po každodenním fénování a žehlení? Jasně, že nebudou.

Je nutné nezapomínat na jednu velmi důležitou informaci. Vysoká teplota škodí keratinu ve struktuře vlasů a urychluje vysušování jejich struktury.

Teplo škodí našim vlasům dvěma způsoby. Vysušuje vlasy, což vede k jejich lámání. To je první způsob. Dále škodí keratinové struktuře vlasů, což vede k jejich oslabování. To je druhý způsob.

Jak naše vlasy před teplem efektivně chránit?

Asi vás nepřekvapí, když řeknu, že k tomu existují specifické kosmetické produkty. A to ne jen tak ledajaké. Je nutné sáhnout po produktech, které slouží k ochraně vlasů před vysokými teplotami. Může se jednat o oleje, kondicionéry či séra, ale já osobně preferuji spreje, které zajišťují ty nejlepší účinky. Proč?

 1. Mají lehkou konzistenci, takže vlasy nezatěžují.
 2. Snadno se užívají vlivem své sprejové formy.
 3. Každý jednotlivý vlas pokryjí neviditelnou, ochrannou vrstvou.

Jaký sprej si vybrat?

Výběr vhodného spreje pro ochranu vlasů před teplem vám garantuje bezpečné a efektivní užívání stylingových pomůcek bez rizika poškození vlasů. Mám pro vás výčet těch nejlepších sprejů, které jsou efektivní a nenahraditelné.

NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY

nanoil OCHRANNÝ SPREJ NA VLASY
 • Chrání až do teploty 220℃.
 • Zabraňuje poškození vlasů vlivem UV záření.
 • Posiluje a revitalizuje slabé vlasy.
 • Dodává vlasům hebkost, lesk a odolnost.
 • Usnadňuje česání a styling vlasů.

Toto je ten nejefektivnější sprej pro ochranu vlasů před teplem, který jsem měla doposud možnost vyzkoušet. Nanoil Heat Protectant v sobě kombinuje složky, které chrání vlasy před poškozením a hedvábné proteiny, které mají schopnost obnovovat strukturu vlasů. Směs efektivních ingrediencí společně tvoří lehkou a na vodě založenou recepturu, která příjemně voní a pokrývá vlasy od kořínků po konečky pro maximální ochranu. Lze užívat jak na vlhkých, tak na suchých vlasech. Kromě toho nabízí produkt i další výhody. Vyzkoušejte jej sami, rozhodně nebudete zklamaní!

Stránky produktu: nanoil.cz

BALMAIN THERMAL PROTECTION SPRAY

 • Chrání vlasy před tepelným poškozením.
 • Zabraňuje vysušování vlasů.
 • Vyhlazuje vlasy a usnadňuje česání.
 • Posiluje, vyživuje a hydratuje vlasy.

Tento růžový sprej pro ochranu vlasů před teplem jsem si oblíbila již po první aplikaci, jelikož má příjemné aroma, které na vlasech vydrží po mnoho hodin. Balmain Thermal Protection Spray je lehký a efektivní produkt. Receptura obsahuje ochranné složky a extra vyživující ingredience, jako např. pantenol či hedvábné proteiny. Produkt vlasy nijak nezatěžuje, ale stojí spoustu peněz a nevydrží příliš dlouho.

KEMON AND 13 HEAT SPRAY

 • Chrání vlasy před poškozením vlivem stylingu.
 • Zabraňuje poškození vlasů volnými radikály.
 • Minimalizuje vysušování vlasů.
 • Zajišťuje vlasům přirozené zkrášlení.

Tento sprej pro ochranu vlasů před teplem je jedním z nejlevnějších na trhu, ale nízká cena rozhodně nemusí znamenat nízkou kvalitu. Kemon kombinuje na antioxidanty bohatou ferulovou kyselinu s extraktem z hroznových semen a složky, které pomáhají se stylingem. Produkt se prodává v jednoduché a šikovné lahvičce s lehkou konzistencí.

SCHWARZKOPF OSIS+ FLATLINER SPRAY

 • Chrání vlasy až do teploty 200℃.
 • Zabraňuje kadeření vlasů a nabíjení statickou elektřinou.
 • Vyhlazuje a krotí neposedné vlasy.

Jsem si jistá, že velký nápis “OSIS+” na lahvičce upoutá vaši pozornost! Nízká cena a šikovný sprejový aplikátor jsou také velmi lákavé. Receptura je bohatá na posilující proteiny včetně těch z hedvábí a pšenice, plus obsahuje rostlinné oleje a extrakty. Bohužel může sprej od Schwarzkopf vlasy zatěžovat.

OUAI HEAT PROTECTION SPRAY

 • Chrání vlasy před vysokými teplotami.
 • Zabraňuje lámání a oslabování vlasů.
 • Usnadňuje rutinu stylingu vlasů a zajišťuje dlouhotrvající účinky.

Tento jednoduše vypadající produkt je skvělou volbou pro ty, kteří hledají efektivní sprej pro ochranu před tepelným poškozením, který jim zároveň zajistí snazší a efektivnější styling. Připomíná vlasový sprej, ale obsahuje polymery pro ochranu před extrémními teplotami. Kromě toho obsahuje živiny, jako např. jojobový olej, pantenol a vitamin E. To je jen krátký výčet, jelikož produkt obsahuje hned 12 rostlinných extraktů! Má velice lehkou texturu, nijak nezatěžuje vlasy a ještě k tomu krásně voní.