Jak chránit své vlasy při tepelném stylingu? Recenze produktu Nanoil Heat Protectant Spray

V dnešním příspěvku se budeme bavit o vlasové péči, která se ale od té, na kterou jsme zvyklí, trochu liší. O čem bude řeč?

Pokud chcete své vlasy efektivně vyživit a zajistit jim krásu, lesk a poddajnost při stylingu, musíte se postarat o víc, než jen o dodání živin. Musíte vlasy také chránit před poškozením, jelikož vysoké teploty jsou něčím, co dokáže vaše vlasy rychle zbavit jejich vitality. Pro zajištění si tohoto cíle je nutné sáhnout po kvalitním spreji na vlasy.

Osobně vám mohu doporučit Nanoil Heat Protectant Spray. Není vůbec drahý, což z něj činí ideální kosmetiku pro ty, kteří se s podobnými produkty ještě nesetkali. Jsem si jistá, že jej ale již nevyměníte.

heat protectant spray nanoil

Takto si můžete své vlasy chránit před tepelným poškozením

Proto, aby byly mé vlasy delší a zdravější jim pravidelně dodávám živiny. Vlasové olejování provádím každý týden. Ale to nestačí, protože je třeba vlasy chránit i před vysokými teplotami. Jak na to? Já osobně:

  • chráním vlasy před UV zářením a sluníčkem tím, že během slunných dní nosím čepici či klobouk.
  • se snažím nežehlit si vlasy příliš často. Žehlení narušuje strukturu keratinových vláken a zbavuje vlasy hydratace.
  • užívám sprej pro ochranu vlasů před teplem jakožto esenciální složku péče o vlasy. Ten můj obsahuje také živiny, ale o tom si popovídáme níže.
  • užívám fén ve středním nastavení. I když fénování zabere více času, je bezpečnější.

Nanoil Heat Protectant Spray – ochrana před vysokými teplotami

Posledních několik týdnů je sprej pro ochranu vlasů před teplem od Nanoil naprosto esenciálním produktem, který jsem užívala poslední týdny téměř každodenně. Chrání mé vlasy před negativním dopadem tepelného stylingu. To znamená, že Nanoil Heat Protectant Spray neumožňuje vysušování mých vlasů vlivem vysoké teploty. Tím bojuje proti jejich lámání a poškození. Myslím si, že se jedná o zatím jediný podobný produkt na trhu. Nanoil Heat Protectant Spray obsahuje hedvábí, které obnovuje vlasy a zabraňuje jejich kadeření. Již po prvním použití byly moje vlasy objemné, hebké a krásné. Také mi přišlo, že jsou o něco hustší, než dříve. Obecně jsem velmi spokojená!

Takto se Nanoil Heat Protectant Spray používá

Na tomto spreji není nic překvapivého. Stačí jej po mytí aplikovat na vlasy a vysušit je ručníkem. Následně vlasy vyfénuji jako normálně. Nesmíte ale zapomínat na to, že produkt nabízí i jiné formy aplikace.

Např. před výletem na pláž můžete sprej užívat jako UV filtr. Nanoil Heat Protectant Spray je nesmírně lehký a vlasy tak nezatíží. Nemusíte se tedy bát, že by vám zkazil účes.

Můžete jej také užívat na suché vlasy pro prevenci kadeření a udržení hydratace ve struktuře vlasů. To se hodí hlavně tehdy, kdy trávíte spoustu času v uzavřených a klimatizovaných prostor, jako např. v autě. To udrží vaši pokožku lesklou a krásnou.

Jste připraveni na nákup?

Nechci znít, jako lenoch, ale preferuji nákup kosmetiky online, protože si tím ušetřím spoustu času. Pokud vám nevadí online nákupy, můžete si produkt zakoupit na stránkách nanoil.cz. Objednávka by vám měla dorazit za několik dní.

Doporučuji vyzkoušet i další zkrášlující produkty od Nanoil. Možná vám dochází vlasová maska či šampon? Nebo je snad potřeba vyzkoušet nový kondicionér? Tyto a mnohé další produkty naleznete na oficiálním e-shopu Nanoil.

ochranný sprej na vlasy nanoil