Lifehack: perfektní korektor na oblast pokožky okolo očí

Je nanášení a udržování každodenního make-upu příliš obtížné? Dlouhou dobu jsem vedla svoji bitvu s make-up kosmetikou, kdy jsem se snažila, aby všechny komponenty fungovaly přesně tak, jak jsem chtěla. Dnes se ale na tento problém dívám z jiného úhlu. Představuji vám mé metody pro perfektní použití korektoru!

V oblasti make-upu záleží na tom, jak jste chytří. Neexistují žádné zcela neefektivní kosmetické produkty. Existuje pouze kosmetika, která se k nám příliš nehodí a kosmetika, kterou neumíme efektivně použít. Zkrátka, ne vše se nám hodí do krámu a některá kosmetika nám může připadat naprosto nanic, zatímco pro ostatní to může být zlatý důl. Dnes si popovídáme o korektorech.

Perfektní korektor. Existuje vůbec?

Hledání perfektního korektoru začíná. Při hledání perfektního korektoru často očekáváme nemožné. Chceme, aby dokázal efektivně zakrýt nedokonalosti. Alespoň tak, abychom neměli unavené kruhy pod očima. Dále by měl být lehký, aby se lehce smíchal s pokožkou a měl by odolat mazu, aby vypadal jako naše druhá pokožka. Je to ale vůbec možné? Možná, ale já ten svůj optimální zatím nenašla a myslím si, že u každé ženy se jedná o jiný produkt. Co tedy dělat?

Řeknu vám tajemství: krása pokožky okolo očí nezávisí pouze na korektoru!

Toto jsem zjistila při sledování rozhovoru s Michaelem Ashtonem, který je již několik let make-up stylistou Adele. Vyplatí se mu naslouchat, jelikož svoji práci zvládá opravdu na jedničku (podívejte se na Adele). Zpěvačka nikdy neudělala make-upovou chybu. Když si budete procházet její fotky, uvidíte, že na žádné nemá kruhy pod očima. Myslíte, že jde jen o drahou kosmetiku a skvělé znalosti aplikace make-upu? Otestovala jsem to a mohu vás ujistit, že toto není tím tajemstvím. A co jím tedy je?

“Lifehack” — perfektní kamufláž díky korektoru

Před aplikací korektoru, který má skrýt tmavé kruhy kolem očí si aplikujte hydratační krém. Malé množství očního krému vytvoří samotovou vrstvu, na kterou můžeme dále nanést korektor. Nejlépe uděláte, pokud použijete krém s funkcí primeru, ale není to nezbytné.

Snadné, ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *