Kosmetický dárek fanouškům Supernatural – paletka očních stínů Join the Hunt

Carry on my wayward son
For there’ll be peace when you are done
Lay your weary head to rest
Don’t you cry no more

Pokud jste jednou z žen, kteří si tuto pasáž přehrávají alespoň jednou denně a stejně často i myslíte na bratry Winchesterovi, tento příspěvek je přesně pro vás.

Dnes pro vás mám něco speciálního, jelikož jsem měla to štěstí narazit na paletku očních stínů inspirovanou seriálem Supernatural. Tyto stíny nejsou jen zajímavé a krásné, ale také vysoce pigmentované a dlouhotrvající. Ale půjdeme postupně.

Paleta je (samozřejmě) černá a ozdobená symboly ze zmíněného seriálu. Past na démony? Je tam! Velice praktické 😉 Paleta se jmenuje Join the Hunt… Díky těmto stínům se vám lov jistě vydaří. Žádný muž neodolá! 😀

Supernatural v sobě uchovává 13 očních stínů v plných barvách s názvy, které přímo odkazují na seriál.

Mezi stíny můžeme například nalézt matnou černou (demon eyes), modrou (Jerk), krásnou zelenou (hunter), kouřovou červenou (bitch) a khaki (possesion). Já sama jsem propadla khaki, která mě opravdu posedla. Již týdny ji kombinuji s dalšími barvami v paletkách v nude verzích.

Oční stíny vydrží opravdu dlouho a jsou vysoce pigmentované. Box je vybaven zrcadlem a malým aplikátorem, který nepoužívám ze dvou důvodů – nejdříve ze všeho je opět vyzdoben symboly z show a také není příliš kvalitní.

Paletka obsahuje nude odstíny, díky kterým si můžete připravit úžasný „andělský“ make-up (pro fanoušky Castiel), stejně jako intenzivní make-up přímo z pekla. Rozhodně produkt doporučuji všem fanouškům Supernatural a make-up nadšencům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *