Keratinová kúra z pohodlí domova. Intenzivní obnova a zkrášlení vlasů za pomoci vlasové masky Nanoil Keratin Hair Mask

Chtěli byste zlepšit stav svých vlasů, aniž byste přitom museli navštěvovat salony krásy? Ano? V tom případě budete nadšeni z toho, co pro vás mám připravené v dnešním článku. Jedná se o metodu, která vám zajistí silnější a krásnější vlasy z pohodlí vašeho domova. Moje večery často zahrnují župan, kakao, Neflix a… Nanoil Keratin Hair Mask. Dnešní příspěvek také této bombě v oblasti péče o vlasy věnuji.

Nanoil Keratin Hair Mask. Jaký typ vlasů bude z produktu nejvíce těžit?

Péče o vlasy s keratinem se doporučuje poškozeným a slabým vlasům, které se snadno lámou, ať už vlivem nevhodné péče, či častého barvení, bělení či fénování. Vyplatí se ale vědět, že KERATIN JE DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ VŠECH TYPŮ VLASŮ. Proč? Protože keratin je základním stavebním kamenem vlasů! Čím nižší je množství keratinu ve struktuře vlasu, tím horší je jeho stav. Vlasy tak ztrácejí lesk, odolnost a pružnost. Proto, abychom tomuto stavu předešli, musíme vlasům zajistit dostatek keratinu, ať už jsou zrovna v jakémkoliv stavu. Jen tak jsme schopni problémům s jeho nedostatkem předcházet.

Nanoil Keratin Hair Mask: složky

Úžasné ingredience tuto masku odlišují od konkurence. Receptura obsahující pečlivě vybrané ingredience té nejvyšší kvality zahrnuje hlavně keratin (hydrolyzovaný, aby se snáze dostal do struktury vlasů) a pantenol, což jsou dvě složky, které spolu tvoří efektivní tandem zajišťují okamžité zkrášlení vlasů. Klíčovým faktorem je ale fakt, že pantenol pomáhá zvyšovat efektivitu keratinu a podporuje buněčné dělení ve vlasovém folikulu. Pantenol dále zajišťuje vlasům obecnou obnovu.

Nanoil Keratin Hair Mask: účinky

Účinky po první aplikaci: vlasy skvěle již po první aplikaci. Jsou objemné, lesklé, hebké a příjemné na dotyk. Z výsledků jsem byla štěstím bez sebe, protože mé vlasy nikdy nevypadaly lépe. Efekt, který se tomuto alespoň částečně přiblížil, byla vitaminová péče v salonu krásy, která ale stála majlant.

Účinky po několika týdnech: čím poškozenější vlasy máte, tím více času bude potřeba pro jejich obnovu a jejich zkrášlení. Po několika týdnech jsou mé vlasy krásnější, silnější a odolnější vůči vnějším vlivům. Vlasy již nejsou kadeřavé, ani se nenabíjí statickou elektřinou. Maska vlasy nijak nezatěžuje, takže se nemusíte bát ztrát objemu. Obecně si tak nemohu na nic stěžovat. Maska je opravdu perfektní! <3

Jak si masku Nanoil Keratin Hair Mask aplikovat?

Masku aplikujte jednou týdně, či každé 3-4 dny podle toho, v jakém stavu jsou vaše vlasy. Nechte působit na vlhkých vlasech šetrně osušených ručníkem po dobu asi 20 minut. Následně vymyjte. A to je vše!

Kde si masku od Nanoil zakoupit?

Všechny produkty od Nanoil si kupuji na oficiálních webových stránkách: [www.nanoil.cz].

Zázračné vlasové masky nejsou jedinými produkty od Nanoil. Pokud chcete, můžete vyzkoušet také micelární šampony a dvoufázové kondicionéry (také bohaté na keratin), organické soli, či obličejová séra. Kromě toho můžete provést test vlasové porozity a vybrat si ten nejvhodnější olej pro vaše vlasy. Nanoil nabízí také blog, kde můžete získat spoustu informací ohledně péče o obličej, tělo a vlasy. Každý si na stránkách najde to své!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *