Jak se starám o své barvené vlasy? Schwarzkopf Essence Ultime Diamond Color

Ahoj, holky!

Miluji barvení vlasů a vlasy si barvím každých několik měsíců. Škoda ale, že se to moc nelíbí mým vlasům. Po několika barveních mi zbyly suché, matné a hrubé vlasy. Přesně proto jsem se rozhodla pro několik změn v mé rutinní péči o vlasy. Ráda bych vám o nich něco pověděla.

Proč mi tolik záleží na správné péči o vlasy? Je to jednoduché. Nechci, aby mé vlasy vypadaly tak, jako po prvním barvení. Poškozené, bez lesku, slabé a nevzhledné. Takto poškozené vlasy se mohou při použití nevhodné kosmetiky odbarvit.

Jak se starám o barvené vlasy?

Používám šampon, který čistí, ale nevysušuje. Musí být určen pro barvu vlasů, kterou zrovna nosím. Šampon má ochranné a hydratační vlastnosti a dodává lesk a hebkost. Když jsem začala barvit mé vlasy, nepoužívala jsem ani silné šampony, ani šampony proti lupům. O pokožku hlavy se starám jinak – používám bylinné proplachy a další podobně směsi.

Také obohacuji své barvené vlasy kondicionéry. Mezi mé oblíbené patří kondicionéry obsahující vitaminy a hydratující, lesk podporující složky. Kromě kondicionérů mám také ráda masky. Vybírám si ty, které mají bohatý obsah ingrediencí.

Moje kosmetická taška obsahuje více produktů pro barvené vlasy. Vždy si aplikuji kosmetiku chránící proti poškození. Po stylingu používám produkty dodávající lesk a hebkost. Mým oblíbeným je nyní Schwarzkopf Essence Ultime Diamond Color.

Jak se vy staráte o barvené vlasy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *