Jak lněný olej pomohl mé pokožce a mým vlasům?

Matka příroda nám zřejmě dodala ty nejlepší ingredience. Lněné semeno je jednou z nich. Tato malá semínka v sobě nesou nesmírnou sílu, kterou jsem mohla vyzkoušet. Lněná semínka používám pro péči o pokožku a o vlasy. Výsledek? Přečtěte si můj článek níže.

Lněné semínko? Proč ne!

Lněná semínka lze používat mnohými způsoby. Můžete je jíst, používat jako ingredienci ve vlasových maskách, či je používat ve vlasových kondicionérech. Jedná se o bohatý zdroj mastných kyselin, fytosterolů, kyseliny listové, hořčíku, železa, vlákniny a vitaminů E, B1 a B6. Každý může používat lněné semínko, ať už je vám kolik chce, ať už jste muž, nebo žena či ať už máte jakýkoliv vlasový typ. Dodává úžasné výsledky a semínka fungují i jako složky kosmetických produktů, které si můžete koupit v lékárně. Semínka jsou známá všem vlasovým šílencům.

Jaké dodává výhody při péči o pokožku?

Lze je používat namísto obličejových krémů, odličovačů a tělových olejů. Produkt čistí, hydratuje a chrání před vnějším poškozením. Dodává pokožce zářivý lesk, pevnost a odolnost. Čistí také póry a vyhlazuje vrásky. Lněný olej nám pomáhá hydratovat pokožku a dokázal nahradit make-upový primer.

Výhody lněného oleje

Když jsem začala s používáním oleje, přestala jsem přitom používat všechny masky a kondicionéry. Jak směs fungovala na vlasech a pokožce hlavy? Pokožka hlavy již nebyla mastná a lupy téměř zmizely. Lněný olej se také stará o mé vlasy, dodává jim lesk a hebkost. To, co mám na oleji nejradši, je redukce statické elektřiny a zabránění roztřepených konečků. Jak jsem lněný olej použila? Nikdy jsem neměla ráda myšlenku domácí tvorby kosmetických produktů z lněného oleje – vymývání trvá věčnost. Proto jsem si koupila lněný olej a aplikuji si ho jednou týdně před mytím vlasů. Po fénování mé vlasy vypadají skvěle.

Použili jste někdy lněný olej?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *