Dlouhé vs krátké? Jak si vybrat střih?

Dlouhé vlasy jsou symbolem ženství. Pokud se ale rozhodnete změnit styl a nechat si vlasy narůst, budete si muset počkat. Pokud již teď máte vlasy až po boky, máte štěstí! Ani nepřemýšlejte, že byste si je ostříhaly. Proč? Pojďme si projít výhody tohoto účesu.

Vlasy místo šály? Proč ne?! Dlouhé vlasy oteplují. Když si je ovážete kolem krku, nebudete potřebovat šálu. Nezapomínejte, že byste vlasy neměli schovávat pod kabátem, jelikož by se mohly poškodit, vysušit a zmatnět. Co dlouhé vlasy přes léto? Udělejte si drdol, či culík. Tímto si uvolníte krk a ramena.

Když mají vlasy špatný den…to se vám jistě také přihodilo. Když máte krátké vlasy, zkrátka si je umyjete a vyfénujete. Naštěstí ale při špatných dnech nemusíte dlouhé vlasy mýt; stačí na ně aplikovat suchý šampon. Culík, drdol, či koňský ohon se také hodí. Vyhlazené a vyčesané vlasy vám zeštíhlí obličej.

Dlouhé vlasy jsou vždy in. Můžete si je nabarvit na tuto sezónu nejžhavější barvy, zakroutit je, vyžehlit je a obecně je stylovat tak, jak si zamanete. Jaký účes si vytvoříte s krátkými vlasy? Většinou všechny vypadají stejně.

Dlouhé vlasy jsou nádherné. Lidem přijdou krásné. Dlouhé vlasy vám přidávají na kráse, ženství a šarmu. Jak muži, tak ženy berou dlouhé vlasy jako něco atraktivního. Muži berou dlouhé vlasy jako symbol ženství a ženy vám je zase závidí.

Pro potřebu stylingu si musíte vlasy zastřihovat každé 2 měsíce. Pokud chcete nechat vlasům možnost růstu, zastřihujte si je každé 4 měsíce.

Přesvědčila jsem vás, že dlouhé vlasy jsou lepší, než krátké?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *