Retinol v mé zkrášlující rutině. Můj názor na Nanoil Retinol Face Serum

Nanoil Retinol Face Serum mi před několika dny doslova spadlo do klína, takže jsem se rozhodla, že dnes pro vás tento zkrášlující produkt zhodnotím. Obdarovala mě jím má sestřenice, která si jednu lahvičku již před nějakou dobou koupila pro sebe a byla s produktem tak spokojena, že se rozhodla že mi jej zakoupí k narozeninám. Jak Nanoil Retinol Face Serum dopadl?

Obličejové sérum s retinolem od Nanoil

Nanoil jsem jakožto značku již znala, jelikož je její řada kosmetických olejů jedním z mých velkých favoritů a užívám je téměř každodenně. Co jsem ale nevěděla, bylo to, že značka nabízí také obličejová séra. To mě vcelku dost překvapilo. Po otevření balení jsem tak viděla bílou lahvičku, namísto té černé, kterou znám z olejů.

Nanoil Retinol Face Serum je jedním ze šesti obličejových sér, které tato značka nabízí a která bych brala jaké perfektní řešení pro holky, jako jsem já, které mají rády výrazné účinky, bez nutnosti častých návštěv salónů krásy. Efektivně jsem ušetřila jak svůj čas, tak své peníze!

nejlepší obličejové sérum s retinolem Nanoil

Abych byla upřímná, nejsem si jistá, zdali bych si sérum koupila sama ze svého popudu, ale jsem ráda, že se mi dostalo pod ruce, jelikož již vím, že si jej rozhodně koupím znovu <3

Nanoil Retinol Face Serum – receptura a účinky

Nejzajímavější je na produktu dle mého názoru krátký výčet ingrediencí, kde se dočteme, že produkt obsahuje méně než 10 složek, které jsou kombinovány tak, aby zajistily pokožce efektivní účinky bez jejího zatížení. Jedná se o úžasné sérum pro ty s citlivou pokožkou, jelikož neobsahuje žádné složky, které by mohly způsobit podráždění.

Hlavními ingrediencemi v rámci Nanoil Retinol Face Serum jsou:

  • retinol, jinak známý jako vitamin A, který je odpovědný za omlazení, peeling a obnovu.
  • extrakt z Boerhavia Diffusa, který funguje jako vysoce efektivní antioxidant.

A to je všechno? ANO! Díky obsahu efektivního retinolu a rostlinných antioxidantům se jedná o vysoce efektivní sérum, které dokáže perfektně obnovit a omladit pokožku. Nejlepší na tom celém je, že při každodenní večerní aplikaci se účinky dostaví opravdu rychle a vaše pokožka bude brzy hebká, odolná a s vyrovnaným tónem. Vím o čem mluvím, jelikož o svou tvář za pomoci obličejového séra s retinolem od Nanoil pečuji již 4. týden.

K čemu obličejové sérum s retinolem od Nanoil slouží?

Pokud vám přijde, že je vitamin A něčím, co by mohla vaše pokožka efektivně využít, rozhodně se nebojte jej vyzkoušet. Vyplatí se sáhnout po produktech pro péči o pokožku s vitaminem A v případě, že vás trápí:

  • pigmentové skvrny způsobené sluncem či akné.
  • první známky stárnutí.
  • vrásky, ztráta pevnosti a povislá pokožka.
  • potřeba pomoci pokožce s její obnovou.

Nesmírně snadný způsob omlazení pokožky

Je nutné zdůraznit, že Nanoil Retinol Face Serum je opravdu nesmírně příjemný produkt, který je zároveň velice lehký. Můžete si jej aplikovat prsty či jade rollerem. Já osobně preferuji druhou možnost. Produkt se snadno dostává do hlubokých vrstev pokožky, aniž by na ní tvořila mastný film. Kromě toho vás netrápí pocitem napnuté pokožky a ani nezpůsobuje jakékoliv podráždění.

Měli byste si na něco před první aplikací séra s retinolem dávat pozor? Měli byste vědět, že produkty s retinolem jsou určeny pouze pro péči o pokožku před spaním. Neaplikovala bych si na obličej vitamin A ráno či během dne, jelikož živiny mohou způsobit zvýšení citlivosti pokožky na sluneční záření. Kromě toho pokožka se obnovuje primárně během noci, takže se vyplatí ji během této doby zajistit přísun retinolu.

obličejové sérum s retinolem Nanoil

Jak bych Nanoil Retinol Face Serum ohodnotila já?

Jednoduchá aplikace, skvělé složení a úžasné účinky si zasluhují hodnocení 10/10! Nijak jinak bych produkt asi nemohla hodnotit. I přesto vám doporučuji nedržet se při tvorbě vašeho vlastního názoru pouze této recenze, ale mrknout se i na recenze ostatních a také na oficiální webové stránky produktu, kde si můžete najít více informací a spoustu komentářů.

Obličejová séra od Nanoil doporučují jak profesionálové, tak tisíce laiků z celého světa, včetně mě.