Recenze Nanoil Argan Oil

Často se mě ptáte na přírodní rostlinné oleje a na nějaké moje osobní doporučení těch nejlepších. Rozhodla jsem jsem se, že vám v dnešním článku odpovím na všechny vaše otázky, jak ohledně doporučeného oleje, tak ohledně jeho následného užívání.

Dnes vám konečně něco povím o tom nejlepším arganovém oleji na trhu. Tento názor se mnou sdílejí tisíce spokojených  zákazníků z celého světa. O jaký produkt jde? Jedná se o Nanoil Argan Oil, oblíbený rostlinný olej kosmetologů, bloggerů a nadšenců do světa zkrášlující kosmetiky. Pojďme ale popořadě. Níže jsem pro vás sepsala krátkou recenzi Nanoil Argan Oil.

Arganový olej a jeho složení, které si rozhodně zamilujete

Proč se vyplatí užívat arganový olej pro zkrášlení vlasů a pokožky? Proč se právě tento olej stal tím nejpopulárnějším ve své kategorii? Jde o jeho úžasné složení. Čistý arganový olej obsahuje přes 200 aktivních složek. Zajímavé, že? Ingredience, které za studena lisovaný arganový olej obsahuje, zahrnují:

 • polyfenoly – antioxidační látky
 • skvalen – vyrovnává funkci mazových žláz (které následně produkují optimální množství mazu) a hydratuje suchou pokožku
 • tokoferol – vitamin E, který bojuje proti volným radikálům a zpomaluje stárnutí
 • Omega 3 a 6 MK – obnovují a vyhlazují pokožku, zpomalují její stárnutí a zajišťují vám zdravou a krásnou pokožku
 • butyrospermol – chrání pokožku a zbavuje ji podráždění, včetně toho, které bylo způsobené slunečním zářením

Arganový olej od Nanoil a jeho účinek na pokožku a na vlasy

Složky, které jsem zmínila výše jsou jen kapkou v moři ingrediencí, které čistý arganový olej obsahuje. Myslím si ale, že těchto pět vypíchnutých složek vám dá jasný obrázek o tom, o jak efektivní produkt se jedná.

K čemu můžete Nanoil Argan Oil užívat? Já jej pravidelně užívám na svých vlasech a jako masážní olej na pokožku. Po asi měsíci pravidelného užívání jsou mé vlasy krásnější, než kdy dříve. Jsou hebké, lesklé a nesmírně měkké. Ráno nemám s jejich stylingem žádný problém.

Co se pokožky týče, je daleko pevnější a pružnější. Celulitida, která mě dříve trápila, již téměř zmizela, ale za to dle mého názoru může také to, že jsem začala cvičit. Olej je skvělý pomocník, ale rozhodně vaši pokožku nezbaví všech nedokonalostí sám o sobě.

nejlepší arganový olej

Můj názor na Nanoil Argan Oil

Tento olej je v rámci přírodní kosmetiky mým jasným favoritem. Mohla bych vám napsat několikastránkový popis všeho, co na něm oceňuji, ale myslím, že daleko vhodnější bude, pokud vám sepíši krátké shrnutí. Nanoil Argan Oil se rozhodně vyplatí, protože:

 • nabízí vysoký objem za skvělou cenu,
 • pomáhá redukovat celulitidu a zajišťovat pokožce hebkost,
 • je za studena lisovaný a nijak nezpracovaný,
 • se perfektně hodí k vlasovému olejování,
 • funguje skvěle jako sérum pro třepící se vlasy,
 • lze jej aplikovat na obličej, nehty, kolena a plosky nohou,
 • jedná se o multifunkční kosmetiku, která se tak hodí i na výlety.

Certifikovaný Nanoil Argan Oil

Pokud si chcete zajistit všechny zmíněné účinky, pak je třeba užívat pouze arganový olej té nejvyšší kvality. To, zdali bude účinný, závisí na procesu extrakce, který výrobce využívá. V případě Nanoil Argan Oil, se jedná o za studena lisovaný a nezpracovaný arganový olej, což mu propůjčuje tu nejvyšší efektivitu, jelikož žádné ingredience nebyly znehodnoceny.

Pokud chcete vyzkoušet arganový olej, rozhodně vám doporučuji Nanoil Argan Oil. Vyplatí se hlavně v případě, že potřebujete multifunkční olej, který zkrášlí jak vaše vlasy, tak vaši pokožku. Vstupte na oficiální stránku – nanoil.cz.