Novinka na kosmetickém trhu – Nanolash Lift Kit. Co si myslím o této sadě na laminaci řas?

Holky! Je čas na revoluci ve světě domácího stylingu řas!

Dnes přicházím s absolutní novinkou, která dokáže proměnit váš pohled. Jde o sadu Nanolash Lash Lift Kit pro domácí laminaci a lifting řas. Tuto značku již asi dobře znáte. O jejích prvotřídních produktech co se týče stylingu a péče o řasy jsem psala mnohokrát. Nově vydaná sada na lifting a laminaci řas od této značky upoutala mou pozornost. Zajímá vás, co si o ní myslím?

Proč jsem se rozhodla vyzkoušet sadu pro domácí laminaci řas?

Netajím se tím, že laminace řas mi není cizí. Po mnoha letech prodlužování řas, stav mých řas určitě nebyl nejlepší. Spíše byly slabé, tenké a křehké. Vyzkoušela jsem hodně řasenek, které však nepřinesly ty očekávané výsledky….

Řasy jsem si laminovala mnohokrát v kosmetickém salonu. S tímto ošetřením jsem byla vždy spokojená a umožnilo mi obnovit jejich vzhled. Bohužel po sečtení všech výdajů…jsem začala přemýšlet o jiných možnostech.

Ve chvíli, kdy se sada Nanolash Lift Kit objevila na kosmetickém trhu, jsem se rozhodla, že ji musím otestovat. Za mě laminace řas doma znamená obrovskou úsporu času a peněz. Zajímá vás, co více vám mohu povědět o tomto výrobku? Čtěte dál!

nanolash lash lift kit

Nanolash Lash Lift Kit – co tato sada obsahuje?

Začnu od začátku. Laminace má řasy prodloužit, zahustit a natočit, aniž by je příliš zatěžovala. To je právě to, co sada Nanolash Lift Kit poskytuje. Po otevření elegantního balení jsem našla:

  • přípravek Lift – Step 1 – nalaminuje řasy;
  • přípravek Fix – Step 2 – druhý krok, který je nutné nanést;
  • Keratin Booster – Step 3 – aplikuje se na úplný závěr;
  • silikonové natáčky – umístí se na horní víčko, získáte 3 páry ve 3 různých velikostech;
  • Lift Lash Glue – aby natáčky správně přilnuly;
  • další příslušenství a aplikátory.

Musím se přiznat, že jsem si dala pozor na složení a objemu všech přípravků. Balení obsahuje 10 sáčků od každého produktu, což vám umožní provést až 10 aplikací. Každý sáček obsahuje 0,5 mililitru přípravku kromě lepidla, u toho získáte 5 mililitrů. Nepochybovala jsem tedy o tom, že mi balení dlouho vydrží.

Co se týče samotného složení…nemám k němu žádné námitky. Abysinský olej, avokádový olej a olej z hroznových jader poskytují řasám skutečnou vitamínovou a vyživující bombu.

Je snadné a zábavné provádět domácí laminaci řas se sadou Nanolash?

Laminace řas doma? Ano, taky mi to přišlo dost divné. Rychle jsem však zjistila, že s laminovací sadou od Nanolash je celé ošetření hračka. Nejprve jsem si řasy důkladně vyčistila a pomocí náplastí oddělila spodní řasy od horních. Poté jsem si vybrala natáčky ve velikosti M a umístila je na horní víčko. Začala jsem jedním okem a řídila se podle návodu od výrobce:

  • Nanesla jsem Step 1 – Lift, počkala 10 minut a poté produkt odstranila suchým aplikátorem;
  • Pak jsem nanesla Step 2 – Fix a vyčkala jsem stejnou dobu, poté jsem produkt odstranila tentokrát mokrým aplikátorem;
  • Aplikaci jsem ukončila Keratinovým Boosterem – Step 3 a opět jsem počkala 10 minut a poté přípravek odstranila.

Na samém konci jsem sundala silikonové natáčky. Výsledek? Předčil má očekávání. Moje řasy byly jemné, pružné, dlouhé a krásně natočené. Jedním slovem, díky Nanolash je laminace řas doma možná! Efekt navíc v mém případě vydržel o něco déle než 8 týdnů.

domácí laminaci řas

Doporučuji sadu Nanolash Lift Kit?

Nanolash Lift Kit mohu z celého srdce doporučit. Holky, moje řasy vypadaly přesně tak, jak jsem si vždy přála. Nemohu opominout ani to, že je přípravek krásně revitalizoval a regeneroval.

Za mě je Nanolash Lift Kit ten nejlepší způsob, jak nadzvednout řasy bez plýtvání penězi a časem. Není třeba dodávat, že jsem se s kleštičkami na řasy nadobro rozloučila!