Nejlepší vlasový primer tohoto měsíce! Nanoil Hair Styling Spray

Objevila jsem naprosto fantastický stylingový primer, o kterém vám chci v dnešním článku něco málo povědět. Nanoil Hair Styling Spray vaši každodenní stylingovou rutinu zcela převrátí vzhůru nohama a také, což vám garantuje, zkrášlí vaše vlasy tak, jak se vám ani nesnilo. Jak to? To se brzy dozvíte!

Proč vám chci povídat o vlasovém stylingu?

Téměř každý z nás se každé ráno oddává vlasovému stylingu. Většinou nad tím příliš nepřemýšlíme a neuvědomujeme si, že např. naše časté užívání tepelných pomůcek při stylingu může být pro naše vlasy nebezpečné. Bohužel mnoho komerčně dostupných vlasových pěn, sprejů a gelů taktéž zhoršuje stav vlasů. I když tedy užíváte ty nejlepší masky a kondicionéry přijde jejich účinek zcela vniveč, jelikož si vlasy zatížíte tunou spreje či pěny, které jsou plné škodlivých chemikálií. Měla jsem to podobně. Naštěstí jsem ale procitla a od té doby jsou mé vlasy v daleko lepším stavu. A velkou měrou se o to zasadil právě Nanoil Hair Styling Spray, který mi ukázal, že není třeba užívat pouze klasické spreje a pěny.

Jak Nanoil Hair Styling Spray funguje?

Jedná se o lehký primer, který je nesmírně šetrný a lehký. Nanoil Hair Styling Spray je fantastickou změkčující složkou, díky které budou vlasy poddajnější a nebudou ani slepené, ani zařízené. Styling vlasů bude díky tomu příjemný a efektivní a tvorba vaše vybraného účesu vám zabere pouze pár minut. Produkt také vlasům dodá lesk, výživu, posílení a hydrataci. To je dáno hlavně obsahem pantenolu a ricinového oleje. Vlasy budou hebké a budou vypadat zcela přirozeně. Nanoil Hair Styling Spray zkrášluje vlasy, zabraňuje kadeření, zbavuje je statické elektřiny a usnadňuje česání. To vše, aniž by byly vlasy nepřirozeně tuhé a aniž by vlasům jakkoliv škodil.

nanoil sprej pro efektivnější styling vlasů

Jak produkt užívat

Nanoil Hair Styling Spray lze užívat několika způsoby. Já jej užívám jak před, tak po tepelném stylingu.

  1. Před stylingem – na vlhké vlasy ypo mytí/navlhčené vlasy a před sušením a tepelným stylingem.
  2. Po stylingu pro fixaci – na suché vlasy pro jejich zpevnění.

Mé hodnocení + kde si Nanoil Hair Styling Spray zakoupit

Ať už užíváte Nanoil Hair Styling Spray jakkoliv, funguje naprosto bravurně. Zároveň vám lahvička vydrží po mnoho měsíců. Já jej užívám každý den poslední čtyři týdny a pořád mám k dispozici více než polovinu lahvičky. Rozhodně tedy produkt doporučuji. Cena je přívětivá a účinky jsou naprosto úžasné. Mrkněte na něj sami na www.nanoil.cz, kde si jej můžete také objednat a nechat si poslat až domů. Sprej ale není tím jediným produktem od Nanoil, který stojí za to vyzkoušet. K dispozici vám bude celá řada dalších produktů od Nanoil, které stojí za to vyzkoušet!

nanoil sprej pro efektivnější styling vlasů