Nanoil Castor Oil pro čistou pokožku a lesklé vlasy

Je vaše pleť plná nedokonalostí a vaše vlasy slabé, řídké a nevzhledné? Nějak tak bych popsala svůj stáv před pár lety. Vlasy a pokožka mě trápily hlavně po konci zimy. Hledala jsem multifunkční produkt, který by mi v této situaci pomohl. Nakonec jsem narazila na Nanoil Castor Oil. Jsem si jistá, že jste o ricinovém oleji již někdy slyšeli, jelikož se v kosmetika již nějakou dobu užívá. Proč jsme si vybrala právě ten od Nanoil? Viděla jsem řadu pozitivních recenzí online, které mě k nákupu motivovaly. Jak olej fungoval? To zjistíte v této recenzi!

Nanoil Castor Oil na vlasy

Užívala jsem jej jako hloubkový kondicionér a sérum na konečky. Aplikovala jsem jej skrze masáž pokožky hlavy pro stimulaci vlasového růstu a posílení vlasových folikul. Nanoil v tomto případě fungoval jako profesionální produkt, který zbavil pokožku mazu, lupů a nedokonalostí. Vlasy byly pevnější, krásnější a plnější, než kdy dříve. To vše bez jakéhokoliv podráždění.

Nanoil Castor Oil na pleť

Čištění pleti za pomoci olejů je stále populárnějších metodou, která má blahodárný účinek na pokožku. Řekla jsem si, že metodu také vyzkouším, jelikož podle všeho má ricinový olej zbavovat pokožku bakterií a zánětu, včetně černých a bílých teček. Celá rutina je vcelku rychlá.

Jak jsem ji prováděla? Smíchala jsem ricinový olej s trochou vody či jiného oleje a vmasírovala směs do pokožky. Následně jsem pokožku otřela bavlněným polštářkem či papírovým ubrouskem. Oleje se hodí k čištění díky tomu, že rozpouští maz a odstraňují špínu a toxiny. 

Ricinový olej je pro směs OCM základní ingrediencí a skvěle se hodí ke všem typům pokožky. Nemusíte se tak bát podráždění či vedlejších účinků. Nanoil Castor Oil hloubkově vyživuje suchou pokožku a vyrovnává produkci mazu.

Metoda čištění pleti oleji mou pokožku zkrášlila, vyhladila a zbavila nedokonalostí. Již mě netrápí zvětšené péry a pokožka je chráněná před nečistotami a toxiny. Již po dvou týdnech užívání Nanoil Castor Oil je má pokožka krásnější a zdravější.

RICINOVÝ olej nanoil recenze

Účinky užívání Nanoil Castor Oil 

Tento produkt je opravdu úžasný. Je 100% organický, nezpracovaný a získaný lisováním za studena. Výrobce garantuje, že je každá kapka tohoto oleje získána pouze těmi nejefektivnějšími metodami, díky čemuž produkt zajišťuje zkrášlení a posílení. Produkt má označení Ecocert, které získávají pouze ty nejlepší z nejlepších.

Jak již bylo dříve zmíněno, olej má antibakteriální a protiplísňové účinky a skvěle funguje při boji s běžnými kožními onemocněními. Nanoil Castor Oil také vyhlazuje a posiluje vlasy, dodává jim lesk a také je chrání před poškozením. Má revitalizující, vyživující a hydratační účinek. Stimuluje přitom také rychlejší růst vlasů. Činí barvu vlasů o něco tmavší. Má nejlepší kamarádka produkt užívá také na nehty a řekla mi, že funguje skvěle.

Mohu vám Nanoil Castor Oil doporučit?

Jedná se o ten nejlepší produkt, který jsem v této kategorii kdy vyzkoušela. Rychle a efektivně posílil mé vlasy a zbavil mou pokožku nedokonalostí. Nejsem překvapena tím, jak skvěle je produkt hodnocen. Nanoil Castor Oil lze užívat mnohými způsoby a jsem si jistá, že si každý najde ten pro sebe nejvhodnější. Neexistuje jiný kosmetický produkt, který by nabízel takové množství účinků.

Nasadila jsem vám brouka do hlavy? Vyzkoušíte Nanoil Castor Oil i vy? Pokud ano, nezapomeňte se tu s námi následně podělit o vaše dojmy!

Více informací: nanoil.cz

nanoil ricinový olej na pokožku