Laminace obočí krok za krokem! Dnes testuji Nanobrow Lamination Kit

laminace obočí doma

Ahoj! <3
Když jsem zcela náhodou našla několik videí a reels ohledně aplikace laminační sady na obočí Nanobrow Lamination Kit, nemohla jsem výslednému účinku uvěřit! Rozhodla jsem se, že produkt vyzkouším také a přesvědčím se, jestli je sada opravdu tak efektivní. Musím říct, že jsem kvalitnější laminační sadu na obočí ještě neviděla. A to jsem ji užívala sama z pohodlí domova, bez návštěvy salonu. Vše vám povím v tomto článku, tak rozhodně čtěte dál!

Laminace obočí – způsob jak perfektně tvarovat obočí

Prakticky u všech beauty bloggerek se píše, že obočí je jednou z nejdůležitějších, ba možná často nejdůležitější součástí našeho obličeje, který jej harmonizuje. Obočí je vlastně taková vizitka, která vás představuje ostatním. Samozřejmě, že někteří z nás mají od přírody krásné a zářivé obočí. Co ale dělat, pokud se mezi tyto šťastlivce neřadíme? Většina žen se trápí s řídkými, netvárnými a nevzhlednými oblouky obočí. Přesně proto může být laminace obočí tak důležitým produktem pro celou řadu z nás. Jedná se o proceduru, která obočí tvaru, upravuje, zkrášluje a fixuje na několik týdnů. Pokud jste laminaci obočí ještě nikdy nezkoušeli, rozhodně proceduru můžu doporučit a společně s ní i tu nejefektivnější sadu k ní určenou – Nanobrow Lamination Kit

Laminace obočí doma, či v salonu? Jaká metoda je lepší?

Vím, že laminaci obočí nabízejí v celé řadě salonu krásy, ale cena těchto procedur je 10x vyšší, než 10 procedur, na které vám vystačí jedna sada Nanobrow Lamination Kit. Tento kit vám ušetří spoustu peněz! Některé holky na IG se pochlubily, že jim sada vydržela přes rok. Představte si, kolik peněz a času byste dokázali ušetřit!

Laminační sada Nanobrow Lamination Kit pro domácí laminaci – výhody

Myslím si, že nejefektivnější bude zkrátka jen vypsat výhody této sady. Proč jsem si ji vybrala a proč je tak skvělá?

  1. Nenašla jsem lepší designovou laminační sadu, ani takovou, která byť jen v jedné oblasti konkurovat.
  2. Návod byl tak jednoduchý, že si produkt na obočí může nanést opravdu kdokoliv.
  3. Jasně označené a očíslované lahvičky celý proces aplikace ještě usnadňují – opravdu se nejde splést.
  4. Cena je velmi dostupná.
  5. Celá laminace vám zabere maximálně 20 minut.
  6. Laminační sada nevyžaduje užívání folie! Nemusíte se tak bát lámání či ohýbání chloupků obočí.
laminace obočí doma

NÁVOD: jak provádět laminaci z pohodlí domova s Nanobrow Lamination Kit?

Kvalitní laminační sada, jako např. Nanobrow Lamination Kit, vám zajistí komfort, skvělý efekt a perfektní uživatelskou zkušenost. Jak ale takovou laminaci provádět z pohodlí domova?

  1. Běžným odličovadlem si odlíčím obočí a následně jej osuším tak, aby na něm nezbyla žádná vlhkost či mastnota.
  2. Kartáčkem, který je součástí balení aplikuji malé množství lepidla z lahvičky Glue. Nechám jej 30 sekund působit.
  3. Sáhnu po novém aplikátoru (všechny jsou součástí balení) a aplikuji malé množství produktu z lahvičky č. 1 na obočí. Po asi 6 minutách produkt setřu suchým vatovým polštářkem.
  4. Následně sáhnu po lahvička číslo 2 a aplikuji druhý produkt na obočí stejně jako předtím, ale v tomto případě jej po 6 minutách setři vlhkým vatovým polštářkem. Pokud máte husté obočí, nechte produkt působit o 2 minuty déle.

A je hotovo! Domácí laminace obočí s Nanobrow Lamination Kit je opravdu tak snadná!

Nanobrow Lamination Kit – recenze

Vím, že pravděpodobně čekáte na shrnutí účinku produktu a mé hodnocení. Z toho, co jsem si všimla online je Nanobrow Lamination Kit velice populárním produktem, takže mě vůbec nepřekvapilo, když jsem zjistila, že nemá žádnou vážnou konkurenci.
Tato liftingová sada mi pomohla zajistit si krásné a definované obočí. Myslím si, že i to vaše může být i vaší hlavní předností, pokud si produkt aplikujete dle návodu. Laminace obočí je žhavým trendem! Zajímavé je, že ji lze kombinovat společně s barvením obočí pro ještě efektivnější účinek. Jsem si jista, že bude Nanobrow Lamination Kit i vaším novým favoritem! 

Nanobrow Lamination Kit – výsledky – jak vypadá mé obočí po užívání produktu?

Drazí čtenáři! Laminace obočí za pomoci sady Nanobrow Lamination Kit je velice snadnou procedurou, která je dokáže zkrášlit, natvarovat a fixovat po více než měsíc. Účinek bych mohla přirovnat ke kvalitnímu gelu či mýdlu na obočí, ale v tomto případě přípravek neodličujete každý večer, nýbrž necháte přes měsíc působit. Musím také říct, že jsem si všimla, že laminace také dodává obočí objem!

Tak co? Vyzkoušíte také laminaci obočí z pohodlí domova? Co si myslíte o podobných procedurách a produktech? Slyšeli jste již o Nanobrow Lamination Kit? Dejte mi vědět do komentářů! Mějte se a vidíme se u příštího článku. 🙂