Krásné a dlouhé řasy po celý den. Tyto řasenky prošly testem!

Nikdy jsem si nestěžovala na své přirozené řasy. Efekt, kterého jsem mohla dosáhnout pomocí umělých řas, jsem však chtěla. Neměla jsem však chuť se každý den trápit s jejich aplikací, a tak jsem se rozhodla najít dokonalou řasenku, která mě během pár minut přiblíží k vysněným výsledkům. Podívejte se, které řasenky doporučuji!

Proč řasenka a ne prodlužování řas?

Uvědomuji si, že v dnešní době se mnoho žen rozhoduje pro semipermanentní prodloužení řas. Taky jsem si jej po nějakou dobu pravidelně dělala. Rychle jsem však zjistila, že toto řešení není ani ekonomické, ani extrémně praktické. Několik hodin v křesle za vysokou cenu a další hodiny na doplnění mě fakticky odradily.

Z výše uvedených důvodů jsem se rozhodla najít a investovat do řasenky, která by mi umožnila dosáhnout super výsledků. Test drogérkových řasenek jsem měla samozřejmě za sebou, jen řeknu, že ne vždy fungovaly. Tentokrát jsem při nákupu řasenky chtěla, aby:

  • měla dobře kryla a dodávala efekt delších a hustších řas
  • vyživovala mé řasy
  • vydržela bez rozmazání nebo opotřebování

Podívejte se, které řasenky doopravdy splnily má očekávání!

Řasenky, které si podle mě zaslouží vaši pozornost!

Vybrat perfektní řasenku nebylo jednoduché. Testovala jsem mnoho produktů, které více či méně vyhovaly mým potřebám. Nakonec se mi podařilo vybrat moji TOP 4, kterou vám mohu s klidným svědomím doporučit!

1. Řasenka Nanolash

Pro mě je ta nejlepší řasenka jen jedna a je to bezesporu řasenka Nanolash. Tato 10 ml řasenka má neuvěřitelně jemné složení. Perfektně tvarovaný silikonový kartáček okamžitě upoutal moji pozornost a umožnil mi přetřít i ty nejkratší řasy ve vnitřním koutku oka.

Řasenka Nanolash je dostupná ve dvou verzích, což považuji za obrovskou výhodu. Mohla jsem si vybrat mezi řasenkou Nanolash Volume Up Mascara – zhušťující řasenkou a Nanolash Length & Curl Mascara – prodlužující a natáčivou řasenkou.

Všimla jsem si, že s touto řasenkou mohu krásně zakrýt řasy, což je další bonus. Řasenka Nanolash se neodlupovala ani nerozmazávala, ani když byla vystavena vlhkosti. Z tohoto důvodu si tento produkt zasloužil první místo v mém žebříčku.

2. Lashcode Mascara

Další místo v mém žebříčku patří řasence Lashcode Mascara. Je to účinný, efektivní a doporučený produkt. Lashcode Mascara je dodávána také se silikonovým kartáčkem, který řasy velmi dobře oddělí. Produkt mě překvapil svým bezpečným a přírodním složením.

Řasenka mi na řasách vydržela bez problémů celý den. Nezaznamenala jsem žádné šmouhy nebo zbytky. Moje řasy vypadaly působivě dlouhé a husté bez hrudek nebo lepivého zakončení.

3. Isadora Flashing Volume Mascara

Je na řadě je další produkt. Tentokrát je to Isadora Flashing Volume Mascara. Jedná se o poměrně dlouhotrvající řasenku, která se nedrolí. Problémem se však stávají vysoké teploty. Poté řasenka začne zanechávat nevzhledný efekt „panda“.

Aplikace byla o něco náročnější než u řasenky Nanolash. Kartáček je poměrně krátký a obtížně se ovládá. Po aplikaci však řasy vypadaly delší a hustší. Faktem však je, že jsem musela nanést několik vrstev produktu, abych dosáhla uspokojivého účinku.

4. Max Factor 2000 Calorie Mascara

Na dalším místě je řasenka Max Factor 2000 Calorie Mascara. Jedná se o produkt od poměrně renomované značky a na mých řasách vydržel velmi dlouho. Na konci dne jsem nezaznamenala žádnou výraznou šupinatost.

Kartáček je poměrně dlouhý, ale má velmi krátké a tuhé štětiny. Z tohoto důvodu se samotná aplikace stává o něco obtížnější. Přesto řasy ve skutečnosti vypadaly dlouhé a definované. Řasenka od Max Factor je poměrně dobrý produkt, i když ve srovnání s řasenkou Nanolash není nic extra.

Jak mohu shrnout své hodnocení?

Mým cílem při přípravě tohoto žebříčku bylo vybrat vítěznou řasenku, která splnila má očekávání. Bez debat je to řasenka od Nanolash, která podle mě nemá konkurenci. Silikonový kartáček a bezpečné složení nepochybně odlišují tuto řasenku od ostatních.

Za pozornost samozřejmě stojí i ostatní produkty, zejména řasenka Lashcode Mascara. Nenašla jsem na ní nic špatného, až na drobné nedokonalosti.

Přesto by si každá z vás měla vybrat řasenku, která dokonale vyhovuje vašim preferencím a potřebám. Stojí za to zvážit složení produktu a také výsledky. Po zvážení těchto věcí byste měly učinit to nejlepší rozhodnutí pro vás a využít plný potenciál vašich očí!