Cluster řasy od Nanolash – opravdu fungují?

Umělé řasy pro domácí aplikaci od Nanolash se nedávno objevily na kosmetickém trhu a rychle si získaly hromadu příznivců. Musím se přiznat, že jsem se nemohla dočkat, až doma vyzkouším tento produkt na DIY prodlužování řas. Konečně přišel čas je vyzkoušet!

Moje řasy jsou od přírody docela jemné. I špatná řasenka může urychlit jejich vypadávání. Používala jsem nejrůznější kondicionéry a séra, které mi pomohly navrátit je do správného stavu. Zpočátku jsem se aplikace umělých řas bála v domnění, že bych si řasy mohla znovu poškodit. Pozitivní recenze na internetu mě však povzbudily, abych je vyzkoušela.

Osvědčily se mi DIY Lash Extensions? Tady je můj názor!

Lehké cluster řasy od Nanolash – můj první dojem

Objednala jsem si DIY Eyelash Extensions jako součást kompletní sady pro prodloužení řas. Obsahuje bonder, sealer, remover a speciální pinzetu. Řasy si však můžete objednat i bez veškerého příslušenství.

Vybrala jsem si jeden z osmi stylů. Chtěla jsem, aby se mi trsy řas co nejlépe přizpůsobily tvaru mého oka. Byla jsem velmi překvapena! V krabičce jsem našla cluster řasy ve 3 velikostech: 10, 12 a 14 mm. Začala jsem si představovat všechny ty dokonalé stylingy řas, které bych si mohla vytvořit na svatby, narozeniny a každodenní nošení!

DIY Lash Extensions jsou jemné a příjemné na dotek. Velmi jsem ocenila, že řasy nebyly tvrdé. Tuhé umělé řasy mohou totiž nakonec vypadat divně. Moji pozornost také upoutal tenký černý proužek, na kterém jsou trsy řas. Umožňuje chytře zamaskovat spojení a připevnit každý trs tak, aby dokonale seděl na linii vašich přirozených řas.

Můj první dojem hodnotím na jedničku!

Jak provést domácí prodloužení řas? Moje aplikace s Nanolash!

Přemýšlela jsem, jak si falešné řasy aplikovat sama doma a tak jsem hned sáhla po návodu, který je součástí balení. Vše vypadalo celkem logicky a jednoduše. Výrobce tvrdí, že aplikace nebude trvat déle než 10 minut. Tak jsem si nastavila hodinky.

Nanesla jsem první vrstvu bonderu. Díky speciálnímu aplikátoru se rychle a snadno nanáší. Pomocí pinzety jsem uchopila trs řas a umístila ho asi 1 mm od linie mojích řas. Totéž jsem udělala se zbývajícími trsy řas a stejný postup jsem zopakovala i na druhém oku.

Jaký je můj názor po první aplikaci DIY Eyelash Extensions? Takže:

  • aplikace mi ve skutečnosti trvala méně než 10 minut;
  • bonder se stal lepkavým asi po 30 sekundách, a díky tomu byla aplikace mnohem rychlejší;
  • trsy řas krásně splynuly s mými přírodními řasami.

Jedním slovem, DIY Lash Extensions mě pozitivně překvapily.

DIY prodlužování řas

Řasy Harmony DIY Lash Extensions dokonale splynou s přírodními řasami. Jedná se o ideální model pro každodenní použití i pro zvláštní příležitosti.

Co mohu říci o výdrži umělých řas Nanolash?

Před zakoupením těchto diy cluster řas pro domácí aplikaci jsem si všimla informace od výrobce, že řasy lze nosit 5 dní. Využila jsem toho a dokončila jsem objednávku těsně před služební cestou.

Po prvních pěti dnech jsem nezaznamenala žádnou změnu vzhledu řas. Po mém návratu, což bylo po 8 dnech, byl také jejich stav dobrý. Snažila jsem se však o trsy umělých řas náležitě pečovat. Pečovala jsem jemně o oční okolí a vyhýbala se spánku na břiše. Zdá se, že to byl ten správný způsob, jak prodloužit účinky aplikace.

Nakonec jsem se rozhodla segmentové řasy sundat. Značka Nanolash říká, že jsou určeny k jednorázovému použití. S tím ale moc nesouhlasím. Po jejich sundání jsem si všimla, že se trsy se nedeformovaly, ani neměnily svůj tvar. Zbytky bonderu jsem odstranila removerem Nanolash. Podle mého názoru mohu cluster řasy bezpečně použít znovu.

Trsové umělé řasy pro aplikaci doma - startovací sada

Cluster řasy Nanolash pro domácí aplikaci – doporučila bych je?

DIY Eyelash Extensions jsou produkt, který mě pozitivně překvapil. Podle mého názoru jsou to ty nejlepší umělé řasy, které jsem zatím testovala. Pochvalu si zaslouží jak odolnost, tak jednoduchost jejich aplikace.

Existuje důvod, proč cluster řasy Nanolash získávají tak pozitivní online recenze. Po vyzkoušení produktu je mohu jen potvrdit.